Marcin Wrzosek: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

15 listopada 2021
Przez: : KS

Marcin Wrzosek to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, który na swoim ma już kilka sukcesów. Na przestrzeni lat występował w kilku organizacjach. Niebawem, zadebiutuje podczas gali Fame MMA. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Marcin Wrzosek: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Wrzosek urodził się 14 października 1987 roku. Co za tym idzie, na chwilę obecną ma 34 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Bydgoszczy. Fani MMA często zastanawiają się również, ile wzrostu ma sportowiec. Okazuje się, że mężczyzna mierzy 175 cm.

W środowisku sportowym Wrzosek jest nazywany także The Polish Zombie. Co ciekawe, na swoim koncie ma także debiut przed kamerami. Mianowicie, w epizodycznych rolach wystąpił w Pierwszej miłości, Policjanci i policjantki, a także był trenerem w programie Tylko Jeden.

Marcin Wrzosek Fame MMA
Marcin Wrzosek w Fame MMA

Zobacz także: Co wiemy o Mateuszu z Fit Lovers?

Marcin Wrzosek: kariera

34-latek miał okazje zaprezentować się w amerykańskim programie The Ultimate Fighter, który promował mieszane sztuki walki. Ponadto, na przestrzeni lat The Polish Zombie występował na galach FEN, PLMMA oraz Cage Warriors.

Oprócz tego, Wrzosek miał okazję zadebiutować w najlepszej na świcie i cieszącej się największą popularnością gali UFC. Jednakże, najwięcej walk zanotował w federacji KSW. Do tej pory bilans starć Wrzoska to 21 pojedynków, z czego jako wygrany wyszedł po 14.

Marcin Wrzosek: Fame MMA

Okazuje się, że Wrzosek zdecydował się spróbować swoich sił w ostatnimi czasy bardzo popularnej, nawet wśród profesjonalnych sportowców, federacji Fame MMA. Jego debiut będzie miał miejsce już 20 listopada 2021 roku podczas gali Fame MMA 12.

Nie da się ukryć, że walka The Polish Zombie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem sportowiec stoczy pojedynek na zasadach bokserskich z Kasjuszem Życińskim. Ich pojedynek jest promowany jako walka wieczoru.

Marcin Wrzosek: Instagram

Zawodnik MMA prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @polishzombiemma. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 102 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz