Marcin ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: [wiek, zawód, Instagram]

5 września 2023
Przez: : W.M.

Marcin to kolejny uczestnik, które zdecydował się na udział w 9 edycji popularnego reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Co o nim wiadomo, ile ma lat i gdzie pracuje na co dzień bohater nowego sezonu „Ślubu”?

Marcin ze Ślubu od pierwszego wejrzenia: wiek

Marcin jest jednym z sześciu uczestników 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Z informacji, które przekazała przed emisją odcinków produkcja, Marcin ma 32 lata. Mężczyzna pochodzi ze Szczecina, gdzie pracuje jako farmaceuta.

Ślub od pierwszego wejrzenia 9: uczestnicy

W 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia wśród mężczyzn, którzy zdecydowali się szukać swoich drugich połówek poza Marcinem znaleźli się również 33-letni Krzysztof oraz 32-letni Marek.

W nowym sezonie poznamy także uczestniczki, wśród których są 27-letnia Kinga z Gdańska, 25-letnia Magda z Dębicy ora 28-letnia Kornelia z Poznania.

Zobacz także: Kim jest Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Ślub od pierwszego wejrzenia 9

Nie da się ukryć, że fani programu Ślub od pierwszego wejrzenia musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż na emisję nowych odcinków trzeba było czekać aż rok. Wszystko wskazuje jednak na to, że nowy sezon dostarczy widzom niezapomnianych emocji i wrażeń.

Najnowsza edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia ponownie zawita na ekrany już w jesiennej ramówce stacji TVN. Premierowy odcinek 9 sezonu wyemitowany zostanie 5 września o godz. 21:35. Odcinki reality-show oglądać będzie można również na platformie Player.

Nowy sezon programu Ślub od pierwszego wejrzenia przynosi nie tylko nowych uczestników, ale także istotne zmiany w zespole ekspertów. Wśród nowych ekspertek znalazły się Hanna Kąkol, Julitta Dębska oraz Zuzannę Butryn, które stanęły przed trudnym wyzwaniem, ale również wielką szansę na pomaganie uczestnikom odnaleźć miłość i szczęście w małżeństwie. Czy eksperyment się powiedzie i w tym sezonie związki uczestników przetrwają? Przekonamy się już niebawem.

Marcin ze Ślubu od pierwszego wejrzenia: Instagram

Nie wiadomo, czy Marcin prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jeśli dowiemy się więcej, artykuł zostanie zaktualizowany.

Marcin ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej