Połącz się z nami

Marczuk pokazała ciążowy brzuszek! Poród lada moment!

Z życia gwiazd

Marczuk pokazała ciążowy brzuszek! Poród lada moment!

Weronika Marczuk lada moment zostanie po raz pierwszy mamą. Od kiedy w mediach pojawiła się wiadomość na temat jej ciąży, ona zaczęła coraz częściej udzielać się w swoich mediach społecznościowych. Teraz po raz kolejny Marczuk pokazała ciążowy brzuszek i musimy powiedzieć, że ten stan bardzo jej służy! Zobaczcie!

Po wielu życiowych perypetiach teraz wszystko wskazuje na to, że życie Weroniki Marczuk w końcu zmierza w dobrą stronę. Nie tylko zawodowo się spełnia. Aktualnie Weronika pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, a na co dzień mieszka w Kijowie. Kiedy w październiku media obiegła informacja, że Marczuk spodziewa się dziecka, nikt nie przypuszczał, że jest ona już w szóstym miesiącu ciąży.

Nieco później byliśmy świadkami Baby-Shower, które wyprawiły dla niej koleżanki, a ona chętnie dzieliła się zdjęciami z tego wydarzenia na swoim Instagramie. Zdjęcia z tej imprezy zobaczycie TUTAJ!

Równie często pojawiają się na jej profilu zdjęcia z jej ciążowymi krągłościami. Ostatnie, którym podzieliła się w sieci, wzbudziło dużo zainteresowanie wśród osób, które obserwują jej profil.

Marczuk pokazała ciążowy brzuszek!

Weronika pokazała zdjęcie, na którym pozuje z już całkiem sporych rozmiarów ciążowym brzuszkiem. Przypomnijmy również, że Marczuk już lada moment na świecie przywita córeczkę, której chce dać na imię Anna.

Pod tym postem pojawiło się całe mnóstwo komentarzy od internautów, którzy trzymają kciuki, aby tym razem nic nie stanęło jej na drodze zostania mamą:

„Wero! Super! Wszystkiego dobrego raz jeszcze”

„Pani jest taka piękna🔥😍😘❤️”

Jak możemy się również dowiedzieć z opisu, zdjęcie zostało zrobione na potrzeby wywiadu, który udzieliła dla portalu edziecko.pl. Marczuk odbyła bardzo szczerą rozmowę z Sylwią Borowską, z której dowiadujemy się, że to nie pierwszy raz, kiedy jest w ciąży. Jak do tej pory miała wielkie problemy z jej donoszeniem. Cały wywiad z Weroniką Marczuk przeczytacie TUTAJ!

Życzymy Weronice szczęśliwego rozwiązania i czekamy na zdjęcia jej pociechy!

1 komentarz

1 komentarz

  1. Zuzka

    17 stycznia 2020 w 09:58

    Ciąża zdecydowanie Pani służy 🙂 Sama w najbliższym czasie mam wyznaczony termin porodu, większość potrzebnych rzeczy dla maluszka udało nam się kupić z sensillo. Został nam jeszcze wybór wózka dla naszej pociechy, ale mam nadzieję że na dniach uda nam się znaleźć ten odpowiedni 😀

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry