Połącz się z nami

Weronika Marczuk wyprawiła BABY-SHOWER! [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd

Weronika Marczuk wyprawiła BABY-SHOWER! [ZDJĘCIA]

Weronika Marczuk już za niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Z tej okazji została zorganizowana dla niej popularna w dzisiejszych czasach impreza z okazji przyjścia na świat jej pierwszej pociechy. Jak wyglądał ten dzień i jak prezentowała się przyszła mama? Zobaczcie! Weronika Marczuk wyprawiła BABY-SHOWER! 

Wiadomość o tym, że Weronika Marczuk spodziewa się swojego pierwszego dziecka, pojawiła się w mediach w październiku. Jej menadżer potwierdził te doniesienia i jak się wówczas okazało, Marczuk była już w szóstym miesiącu ciąży. Pomimo tego, że po wielu perypetiach w polskim show-biznesie Marczuk odcięła się od życia publicznego, a nawet wyprowadziła z naszego kraju, to wiadomość o jej ciąży ponownie sprawiła, że zaczęło być o niej głośno.

View this post on Instagram

Dzień dobry, Polsko 🇵🇱❤️🌞

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Nie dawno pisaliśmy również TUTAJ, o tym, jak prezentuje się przyszła mama w ósmym miesiącu ciąży. Weronika w swoich social-mediach pochwaliła się nagrodą i jak mogliśmy się dowiedzieć, została nagrodzona Medalem za Ofiarność i Miłość do Ukrainy. Przypomnijmy, że to właśnie stamtąd pochodzi i również tam działa zawodowo. Dzięki temu mogliśmy również zobaczyć, że ciąża wyraźnie jej służy i można nawet śmiało powiedzieć, że odjęła jej lat. Przypomnijmy również, że Marczuk 28 listopada skończyła 48 lat.

Weronika Marczuk wyprawiła BABY-SHOWER!

Jak już również wiadomo, na świecie już niebawem Marczuk przywita córeczkę, której jak donoszą media chce dać na imię Anna. Z tej okazji jej przyjaciółki stanęły na wysokości zadania i zorganizowały dla przyszłej mamy BABY SHOWER. W opisie pod zdjęciami z tej imprezy możemy przeczytać, że była to dla niej niespodzianka:

„To była piękna niespodzianka, wzruszenie przepełniło serce… Dziękuję swoim drogim przyjaciółkom za organizacje takiego Święta 🙌”

Na tę okazję Weronika ubrała kombinezon w kolorze butelkowej zieleni. Pochwaliła się również prezentami, które dostała od swoich przyjaciół.

Źródło
https://www.instagram.com/p/B5-N_BWnQYZ/?igshid=1kiqon1gsfu6

Jak możemy również zobaczyć, panie spędziły wspólnie czas przy wielkim stole zastawionym różnego rodzaju przekąskami.

Źródło
https://www.instagram.com/p/B5-N_BWnQYZ/?igshid=1kiqon1gsfu6

Na wielkim telebimie zostały również wyświetlone zdjęcia Weroniki Marczuk z sesji ciążowej.

Źródło
https://www.instagram.com/p/B5-N_BWnQYZ/?igshid=1kiqon1gsfu6

Na pewno tacy przyjaciele to wielki skarb. Jak widzimy przyjaciółki stanęły na wysokości zadania i bez wątpienia tę chwilę Weronika zapamięta na bardzo długo!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry