Połącz się z nami

Margaret nie pojawi się w „The Voice of Poland”! Jej słowa o TVP pójdą stacji w pięty?

Margaret

News

Margaret nie pojawi się w „The Voice of Poland”! Jej słowa o TVP pójdą stacji w pięty?

W ubiegłym roku piosenkarka była jedna z jurorek uwielbianego programu muzycznego. Niestety Margaret nie pojawi się w kolejnej edycji „The Voice of Poland”.

Margaret definitywnie przyznała, że nie zobaczymy jej więcej w fotelu jurora w talent-show „The Voice od Poland”. W jednym zdaniu podsumowała swój udział w produkcji TVP. Włodarze stacji nie będą zadowoleni z takich słów.

Margaret to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, która z powodzeniem rozwija swoją karierę również poza granicami. Wokalistka tworzy i wykonuje piosenki, które w krótkim czasie stają się prawdziwymi hitami. W minowym roku widzowie, którzy od lat oglądają zmagania uczestników w programie „The Voice od Poland”, mogli zobaczyć Margaret w roli jurorki. 30-latka u boku Thomsona i Barona, Kamila Bednarka oraz Michała Szpaka, oceniała i dawała szansę debiutującym wokalistom. Niedługo po zakończeniu emisji odcinków w telewizji Margaret poinformowała swoich fanów, że na jakiś czas wycofuje się z mediów, argumentując to intensywnym rokiem, w którym zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym nastąpiło wiele zmian.

View this post on Instagram

#czarnamamba

A post shared by Maggie (@margaret_official) on

Po kilku miesiącach ciszy i nieudzielania się w mediach na początku marca Margaret powróciła do mediów.

Margaret nie pojawi się w „The Voice of Poland”

Fani Margaret po powrocie wokalistki do życia medialnego liczyli na to, że ponownie zobaczą ją w fotelu jurora w programie „The Voice od Poland”. Niestety piosenkarka stanowczo zdementowała swój udział w talent-show, do którego niedawno ruszyły castingi.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Margaret zapytana została o to, czy wróci jeszcze do „The Voice od Poland”. Piosenkarka odpowiedziała, że mimo iż uwielbia program, w związku z tym, że produkowany jest w Telewizji Publicznej, nie pojawi się w kolejnej edycji.

„Niestety nie, szkoda bo @voiceofpoland kocham, no ale niestety jest w TVP więc sobie odpuszczę.”

margaret

Jesteście zaskoczeni szczerością Margaret o Telewizji Publicznej? Będziecie tęsknić za nią oglądając „The Voice of Poland”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry