Maria Dowbor-Baczyńska: [kim jest?, wiek, rodzice, kariera, Instagram]

18 stycznia 2022
Przez: : KS

Maria Dowbor-Baczyńska to córka redaktora naczelnego Polityki – Jerzego Baczyńskiego i aktorki Katarzyny Dowbor. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na jej temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maria Dowbor-Baczyńska: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że Dowbor-Baczyńska urodziła się w 1999 roku. W związku z tym, w tym roku będzie obchodziła swoje 23. urodziny. Ze względu na popularność rodziców niemal od samego początku jej osobą interesowały się media. Przez długi czas uchodziła za jedną z najładniejszych córek polskich gwiazd.

Jak już wspominaliśmy, jej matka jest Katarzyna Dowbor. Dziennikarka i aktorka duża popularność zyskała dzięki programom telewizyjnych, które prowadzi. Natomiast ojcem Marii jest Jerzy Baczyński – ceniony dziennikarz, który od wielu lat jest związany z tygodnikiem Polityka.

Mimo, że para nigdy nie zdecydowała się sformalizować swojego związku, ich córka może liczyć na wparcie ze strony obojga rodziców.

Maria Dowbor-Baczyńska
Marysia Dowbor-Baczyńska

Zobacz także: Co wiemy o Jerzym Baczyńskim?

Maria Dowbor-Baczyńska: czym się zajmuje?

Okazuje się, że popularność rodziców nie wpłynęła na wybór ścieżki życiowej 22-latki. Co ciekawe, bardzo rzadko pojawiała się także w błysku fleszy reporterów oraz imprezach branżowych, gdzie przebywali jej rodzice.

Marysia zdecydowała, że swoją edukację odbędzie za granicami Polski. Mianowicie, wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii, gdzie uczy się na Uniwersytecie Durham na kierunku filozofia. Warto zaznaczyć, że to jedna z najbardziej cenionych szkół w Europie.

Maria Dowbor-Baczyńska: Instagram

Marysia Dowbor-Baczyńska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dowborbaczynska. Jej fotografie możemy znaleźć również na koncie jej mamy – Katarzyny Dowbor.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz