Maria Konarowska urodziła! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię!

29 listopada 2019
Przez: : M.S.

Aktorka powitała już na świecie swoje pierwsze dziecko! Maria Konarowska urodziła i pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z maleństwem oraz zdradziła imię!

Maria Konarowska to córka znanej aktorki Joanny Szczepkowskiej oraz aktora Mirosława Konarowskiego. Jej siostra Hanna, również jest aktorką. Gwiazda wystąpiła w kilku serialach różnych stacji. Ostatnio wraz z Agnieszką Włodarczyk wzięła udział w popularnym programie TVN “Azja Express”, gdzie wraz ze swoją towarzyszką przemierzała tereny obcego kontynentu. Dziewczyny świetnie poradziły sobie w programie i zajęły drugie miejsce.

Maria Konarowska kilka miesięcy temu poinformowała na Instagramie o swoim stanie błogosławionym. Zamieściła wtedy zdjęcie, na którym pozowała z lekko widocznym brzuszkiem:

„No to ja już się mogę podzielić ?Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia?????”

Od tego czasu Instagramowy profil aktorki zalała masa zdjęć, na których pozuje eksponując swój coraz to większy brzuszek. Konarowska z dumą prezentowała swoje ciążowe krągłości, publikując coraz to odważniejsze zdjęcia.

Kilka dni temu aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z porodówki. Maria chciała tym samym przekazać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

“No dobra…to odliczamy…jak widać NIE kalorie 😂🤗👸🏼😋🤰🏼🥰” – napisała pod zdjęciem.

Z pewnością fani aktorki z niecierpliwością oczekiwali na wiadomość o narodzinach maleństwa.

Maria Konarowska urodziła!

W piątkowy wieczór Marysia przekazała radosną nowinę. Gwiazda opublikowała bowiem zdjęcie ze swoją nowonarodzoną córeczką! Na tą chwilę z pewnością czekało sporo osób. Przy okazji aktorka zdradziła imię swojego maleństwa:

“Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki 💗
Gaja 💗 ”
– napisała świeżo upieczona mama.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy z gratulacjami.

“Gratulacja kotki ❤️❤️❤️❤️❤️”– napisał Michał Piróg.

“Cudownie🍀gratulacje z całego❤️”– skomentował Łukasz Płoszajski.

My również serdecznie gratulujemy i życzymy samych pięknych chwil z Gają!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej