Maria Konarowska rodzi? Aktorka na porodówce![Zdjęcie]

25 listopada 2019
Przez: : M.S.

Maria Konarowska rodzi? Aktorka opublikowała zdjęcie z porodówki! Czyżby już nadszedł ten moment i niedługo gwiazda powita na świecie swoje pierwsze dziecko?

Maria Konarowska to córka znanej aktorki Joanna Szczepkowskiej oraz aktora Mirosława Konarowskiego. Sama również poszła w ślady rodziców i zajęła się aktorstwem. Gwiazda zadebiutowała w serialu “Na Wspólnej”. Ponadto widzowie mogli oglądać ją w “Pierwszej Miłości” i “Plebanii”. Aktorka wzięła również udział w programie “Azja Express”, gdzie towarzyszyła jej Agnieszka Włodarczyk.

Kilka miesięcy temu Marysia pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Opublikowała wtedy zdjęcie z lekko zaokrąglonym brzuszkiem.

„No to ja już się mogę podzielić ?Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia?????”- napisała pod postem. 

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych Od czasu ogłoszenia radosnej nowiny, gwiazda wielokrotnie publikowała zdjęcia stale rosnącego brzuszka. Nie ukrywała swoich ciążowych krągłości, a wręcz przeciwnie z dumą prezentowała swój stan błogosławiony.

Internauci zwrócili uwagę, że brzuszek aktorki jest już dość sporych rozmiarów, co oznacza, że Marysia niedługo powita na świecie swoją pociechę.

Maria Konarowska rodzi?

Konarowska zamieściła właśnie na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło niemałą sensację. Gwiazda bowiem opublikowała fotkę z …. porodówki, gdzie leży na szpitalnym łóżku podłączana pod ktg!

“No dobra…to odliczamy…jak widać NIE kalorie 😂🤗👸🏼😋🤰🏼🥰”

Czyżby to już ten czas i aktorka zaczęła rodzić? Jak widać gwiazda nie mogła się powstrzymać i już poinformowała o zbliżającym się porodzie swoich fanów!

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani życzą szczęśliwego rozwiązania:

“Żeby wszystko się szczęśliwie skończyło trzymam kciuki “

“Powodzenia!”

  “Mocno trzymam kciuki za Panią 💚💚💚!!!!”  

My również życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, by wszystko skończyło się jak najlepiej! Czekamy zatem na informacje o narodzinach maleństwa!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej