Maria Konarowska: [wiek, rodzina, filmy, partner, dzieci, Instagram]

19 sierpnia 2019
Przez: : KS

Maria Konarowska to aktorka, która wystąpiła także w popularnym programie telewizyjnym na antenie TVN. Ostatnio w sieci pochwaliła się, że niedługo zostanie mamą. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Maria Konarowska: wiek

Aktorka urodziła się 29 listopada 1980 roku, tak więc niedługo skończy 39 lat. Trzeba przyznać, że patrząc na nią wydaję się to być niemożliwe. Na świat przyszła w Warszawie i tam też stawiała pierwsze kroki w zawodzie. Co więcej ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Sylwester TVN w Warszawie ponownie się nie odbędzie. Co tym razem stanęło na przeszkodzie?

Zobacz także: Sylwester TVN w Warszawie ponownie się nie odbędzie. Co tym razem stanęło na przeszkodzie?

Maria Konarowska: rodzina

Kobieta pochodzi ze znanej rodziny. Niewątpliwie może zaskoczyć fakt, że jej pradziadkiem jest Jan Parandowski. Jej cała rodzina zajmuje się aktorstwem. Zarówno mama – Joanna Szczepkowska, jak ojciec – Mirosław Konarowski, zajmują się tym od lat. Dodatkowo jest to pasja także jej młodszej siostry Hanny Konarowskiej.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@mariakonarowska)

Maria Konarowska: filmy

Zadebiutowała w serialu Na Wspólnej. Następnie widzowie mogli ją oglądać w Plebani, Kopciuszku oraz Pierwszej Miłości. Co więcej jest prowadzącą program Galileo, emitowany na antenie TV4. Oprócz tego wystąpiła w programie Azja Express, gdzie stworzyła udany duet z Agnieszką Włodarczyk. Paniom poszło naprawdę świetnie i ostatecznie zajęły drugie miejsce.

Zobacz także: Gwiazda „Pierwszej Miłości” będzie miała dziecko! Ma już imię dla pociechy!

Maria Konarowska: partner

Gwiazda bardzo ceni prywatność swoją oraz swojego partnera. Mimo, że pojawia się na jej zdjęciach w sieci, jego tożsamość nie jest wszystkim znana. Nie chodzą razem na oficjalne imprezy i nie udzielają wywiadów. Jednakże wydaje się, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi.

Maria Konarowska: dzieci

Wieść o tym, że aktorka jest w ciąży i razem z partnerem spodziewa się dziecka, wypłynęła od samej zainteresowanej. Na swoje konto na Instagramie dodała zdjęcie, gdzie podzieliła się radosną nowiną z fanami i pokazała zaokrąglony brzuszek.

Maria Konarowska pokazała twarz córeczki!

Tym razem zaznaczyła, że od kiedy została mamą, odkryła w sobie jeszcze więcej zdolności. W zabawny sposób dodała, że nie przypuszczała, iż posiada tyle umiejętności. Przy okazji pokazała twarz swojej córeczki, która musimy przyznać, jest śliczną dziewczynką.

Zobacz także: Maria Konarowska pokazała twarz córeczki! Gaja to urocza dziewczynka!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

Post udostępniony przez(@mariakonarowska)

Maria Konarowska: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziecie pod nazwą @mariakonarowska. Aktualnie obserwuje je ponad 30 tysięcy internautów. Po przejrzeniu zdjęć, jakie tam udostępnia niewątpliwie możemy być pewni, że oprócz aktorstwa pasjonuje się również podróżami. Aktualnie na bieżąco dodaje fotografie z powiększającym się brzuszkiem i informuje fanów o przebiegu ciąży.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski zdecydował się na kolejne zmiany w życiu – odważnie!

Źródło: Instagram mariakonarowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej