Adam Zdrójkowski zdecydował się na kolejne zmiany w życiu – odważnie!

28 października 2021
Przez: : MC

Adam Zdrójkowski w ostatnim czasie rozstał się ze swoją partnerką – Wiktorią Gąsiewską. Jak się okazuje, to nie jedyne wielkie zmiany, jakie zaszły w jego życiu. Aktor postanowił diametralnie zmienić również swój wizerunek. O wszystkim poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Adam Zdrójkowski – kariera

Adam Zdrójkowski to popularny aktor i prezenter telewizyjny, który może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Na swoim koncie ma liczne role w tym w popularnych serialach, takich jak Rodzina zastępcza czy Rodzinka.pl. Produkcje te przyniosły mu ogromną rozpoznawalność, co przełożyło się na kolejne współprace. Ponadto Adam pojawił się w Tańcu z gwiazdami, Dance Dance Dance, a także był współprowadzącym The Voice Kids i The Voice of Poland. Obecnie prezentuje swoje umiejętności w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zmiany w życiu Adama

Aktor od lat tworzył związek z Wiktorią Gąsiewską. Internauci ochoczo śledzili ich losy, a para regularnie dzieliła się swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Swego czasu Wiktoria i Adam byli jedną z najpopularniejszych jak i najbardziej lubianych par w polskim show biznesie.

Zobacz także: Wiktoria przyłapana z tancerzem ze znanego programu

Wielkim zaskoczeniem okazał się wyciek zdjęć z imprezy po finale Tańca z Gwiazdami. To właśnie wtedy paparazzi uchwycili rozweseloną Wiktorię, która bawi się i trzyma za rękę z Jakubem Lipowskim. Wówczas w mediach pojawiły się plotki dotyczące rozpadu związku Adama i Wiktorii. Aktor w krótkiej rozmowie z serwisem Plotek zasugerował, ze rozstał się z Wiktorią. Informacje te potwierdziła także sama zainteresowana.

Zobacz także: Adam skomentował zdjęcia Wiktorii

“Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu, Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania” – napisała Wiktoria na swoim Instagramie.

Okazuje się, że to nie jedyne zmiany w życiu Adama. Aktor opublikował na swoim InstaStory relacje, z których wynika, że zdecydował się również na zmianę swojego wizerunku. Postawił na nową fryzurę!

Adam Zdrójkowski ściął włosy

Myślicie, że zmiana fryzury może wiązać się ze zmianami w życiu?

źródło: Instagram Adama Zdrójkowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz