Połącz się z nami

Maria Sobocińska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Opisy gwiazd

Maria Sobocińska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Maria Sobocińska to aktorka, która zagrała jedną z trzech głównych ról w bardzo głośnym ostatnimi czasy serialu Sexify. W związku z tym, widzowie zaczęli szukać informacji na jej temat w sieci. Specjalnie dla was zebraliśmy wszystkie najważniejsze wątki o niej w tym artykule. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić, koniecznie zapoznajcie się z treścią zamieszczoną tuż poniżej!

Maria Sobocińska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 24 lutego 1994 roku. Co za tym idzie, na chwilę obecną ma 27 lat. Okazuje się, że pochodzi z rodziny związanej z branżą filmową. Jej matką jest także aktorka Hanna Mikuć i operator Piotr Sobocińki. Ma także dwóch braci, którzy poszli w ślady ojca. Maria natomiast ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie.

Jedną z głównych ról w serialu Sexify zagrała Marysia Sobocińska

Zobacz także: Co wiemy o Michale Kurku?

Maria Sobocińska: kariera

Sobocińska na swoim koncie ma role zarówno w produkcjach filmowych, jak i serialach. Między innymi, rolę epizodyczną zagrała w Stuleciu winnych, Komisarz Alex i Pułapce. Oprócz tego, widzowie mieli okazję zobaczyć ją w filmach Wołyń, Kler, a także Wszystko dla mojej matki. Jednakże, największą rozpoznawalność dotychczas przyniosła jej rola w produkcji Pan T., gdzie wcieliła się w postać maturzystki Dagny. Za tę rolę otrzymała nawet nominację do nagrody Orła, choć ostatecznie nie udało jej się zdobyć statuetki.

Maria Sobocińska: Sexify

Sexify to polska produkcja dostępna na platformie Netflix, która przebojem wdarła się na listy na czasie. Co ciekawe, stało się tak nie tylko w Polsce, ale także między innymi w Brazylii, Rosji, Austrii i Indiach. To serial, który opowiada o trzech znajomych, które za cel postawiły sobie stworzenia aplikacji pomagającej kobietom zaspokoić ciekawość i potrzeby seksualne. W jedną z głównych ról wciela się właśnie Sobocińska.

Maria Sobocińska: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marysiasobocinska. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników, choć jesteśmy przekonani, że liczba ta szybko wzrośnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry