Połącz się z nami

Marietta Fiedor ścięła włosy! Są naprawdę krótkie!

Moda i uroda

Marietta Fiedor ścięła włosy! Są naprawdę krótkie!

Uczestniczka „Love Island” to mistrzyni metamorfoz. Kolejna swoją odsłoną pochwaliła się na Instagramie. Marietta Fiedor ścięła włosy. Teraz są naprawdę krótkie!

Marietta Fiedor to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek kontrowersyjnego programu Polsatu „Love Island”. Wraz ze swoim byłym partnerem Frankiem, udało jej się dotrzeć aż do finału programu. Niestety po powrocie do kraju i zamieszkaniu razem ich związek się rozpadł, a mężczyzna ma już nową miłość.

Dziewczyna rozpoczęła nowe życie w Warszawie, gdzie zamieszkała wraz z siostrą. Ma również stały kontakt ze swoją przyjaciółką z programu, Oliwią, która znalazła się w podobnej sytuacji, co ona i również rozstała się ze swoim programowym partnerem, Maćkiem.

Marietta jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Na bieżąco zamieszcza swoje zdjęcia oraz relacje na InstaStory. Ogromnym zaskoczeniem były jej zdjęcia sprzed metamorfozy. Mało, kto spodziewał się, że Mari przed programem była sporo grubsza. Jednak ciężką pracą udalłpozbyć się jej nadprogramowych kilogramów. Dziewczyna sporo schudła i swoje wdzięki mogła ze spokojem zaprezentować w reality-show. Oprócz zmiany dotyczącej jej sylwetki, gwiazda pochwaliła się również na Instagramie swoimi przeróżnymi obliczami. Dziewczyna już nie raz udowodniła, że zmiana wizerunku nie jest dla niej problemem. Nie raz publikowała swoje zdjęcia z przeszłości, na których prezentowała się w różnych odsłonach. Była już brunetką, szatynką, blondyną, rudą, a nawet pokusiła się o róż i fiolet. Jej włosy także miały już każdą długość, od całkowicie krótkich po długie doczepy. Stwierdzenie „kobieta zmienną jest” idealnie pasuje do byłej uczestniczki „Love Island”.

Marietta Fiedor ścięła włosy!

Po programie, Marietta na chwile zrezygnowała z doczepów, jednak po niedługim czasie ponownie do nich wróciła. Tym razem jednak celebrytka chyba na dobre rozstała się ze sztucznymi włosami. Brunetka opublikowała na swoim InstaStory nagranie, na którym prezentuje się w nowej fryzurze. Marietta ścięła włosy, które teraz są dość krótkie. W tej wersji gwiazda wygląda naprawdę świetnie.

Jak Wam się podoba Marietta w krótszych włosach?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry