Połącz się z nami

Marietta z „Hotel Paradise” pokazała się bez makijażu. „Sorry”

marietta

Moda i uroda

Marietta z „Hotel Paradise” pokazała się bez makijażu. „Sorry”

Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” zdecydowała się zaprezentować w wersji „no make-up”. Marietta z „Hotel Paradise” pokazała się bez makijażu.

Zobaczcie, jak wygląda Marietta Witkowska w bardziej naturalnej wersji.

Od wielkiego finału pierwszej polskiej edycji „Hotelu Paradise” już niebawem miną dwa miesiące. Podczas ośmiu tygodniu widzowie poznać mogli wiele ciekawych i barwnych osobowości. Mieszkańcy rajskiego hotelu zgłosili się do programu z nadzieją przeżycia wielkiej przygody na indonezyjskiej wyspie, która mogła zakończyć się również znalezieniem drugiej połówki. Jak się okazało, miłość odnalazła tylko jedna para, która również wygrała „Hotel Paradise”. Marietta Witkowska i Chris Ducki zostali zwycięzcami pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”. Poza wygraną pieniężną przed kamerami odnaleźli coś znacznie cenniejszego, czym jest uczucie.

Marietta Witkowska z pewnością uważana była za jedną z najbarwniejszych uczestniczek „Hotelu Paradise”. Nic zatem dziwnego, że wzbudza ogromne zainteresowanie. Chociaż od zakończenia emisji programu minęło kilka tygodni, wciąż wiele osób interesuje się jej losami, a świadczyć o tym może między innymi ogromna ilość obserwatorów na Instagramie (już prawie 340 tys.)

Marietta z „Hotel Paradise” pokazała się bez makijażu

Marietta jeszcze podczas pobytu w rajskim hotelu, nie ukrywała, że bardzo zależy jej na pięknym wyglądzie.

Witkowska jest bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych i zawsze prezentuje się pięknie i kobieco. Ostatnio przyznała nawet swoim obserwatorom, że zdecydowała się skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej i poddała się botoksowi.

Tym razem na story zwyciężczyni reality-show pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała się w bardziej naturalnym wydaniu. Marietta Witkowska pokazała się bez makijażu, ale na jej oczach pozostały doczepiane rzęsy.

„Nomakeup sorry” – podpisała

marietta
https://www.instagram.com/marietta_paradise_hotel/

Mimo że sama Witkowska przyznała, że nie ma na swojej twarzy make-up’u, wygląda bardzo pięknie i naturalnie. Śmiało możemy stwierdzić, że może pokazywać się w takiej wersji zdecydowanie częściej.

A jaki jest Wasze zdanie? Jak podoba się wam Marietta z „Hotel Paradise” w wersji „no make-up”?

3 komentarze

3 Comments

 1. zofia

  6 czerwca 2020 w 05:02

  no marietta przestan z tym botoksem.doczepami.bądż naturalna.zaden facet tego nie cierpi.zobacz J.Krupa jaka naturalna.

 2. Marysia

  6 czerwca 2020 w 20:58

  Sztuczne rzesy to dodatek do makijazu wiec ma makijaz

 3. Xoxo

  7 czerwca 2020 w 13:40

  haha…bawią mnie te wystąpienia bez makijażu…niech się pokażą bez sztucznych rzęs, bez napompowanych ust, bez farbowanych włosów, bez makijażu permantentnego brwi wtedy prawda może się okazać baaaardzo smutna

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry