Połącz się z nami

Mariusz Bulandra: [wiek, Ninja Warrior, Instagram]

Opisy gwiazd

Mariusz Bulandra: [wiek, Ninja Warrior, Instagram]

Mariusz Bulandra to niewątpliwie jeden z faworytów do pokonania finałowego toru w ostatnim odcinku trzeciej edycji programu Ninja Warrior Polska. Jego poprzednie występy zrobiły ogromne wrażenie nie tylko na obecnych w studiu, ale także na wszystkich zgromadzonych przed odbiornikami. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Mariusz Bulandra: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że w finalista trzeciej edycji programu Ninja Warrior w chwili wejścia na tor eliminacyjny miał 31 lat. Wiadomo także, że pochodzi z miejscowości Zabrzeg, położonej w województwie śląskim. Mężczyzna zdradził, że od zawsze interesował się akrobatyką. Co ciekawe, na co dzień pracuje fizycznie, choć regularnie odwiedza park trampolin, gdzie także trenuje. Oprócz tego, ćwiczy także na siłowni w domu.  Nie da się ukryć, że jest prawdziwym czarnym koniem programu. Oglądając jego występ, mogło wydawać się, że przeszkody, które pokonuje nie robią na nim żadnego wrażenia. Ogromna determinacja, skupienie i umiejętności to cechy doskonale opisujące Mariusza Bulandrę.

Zobacz także: Co wiemy o Wojtku Sobierajskim z Ninja Warrior?

Mariusz Bulandra: Ninja Warrior

Program Ninja Warrior to doskonałe wyzwanie dla prawdziwych wojowników. Zgłaszają się tam nie tylko zawodowi sportowcy, ale także amatorzy, którzy chcą sprawdzić swoje siły na torze przeszkód. Występ Mariusz Bulandry wprawił wszystkich w osłupienie, ponieważ półfinałowy tor pokonał w rekordowym czasie. Z przeszkodami uporał się w nieco ponad minutę. Co ciekawe, to jego pierwszy występ w programie, choć pokonał nawet uczestników, którzy trzykrotnie mierzyli się z przygotowanym torem. Tym samym, mężczyzna zakwalifikował się do finału. Jeśli przebrnie przez przeszkody bez potknięcia i nikt nie uzyska lepszego czasu od niego, zdobędzie czek o wartości 150 tysięcy złotych. Wszyscy zainteresowani, finałowy odcinek będą mieli okazję obejrzeć już 13 kwietnia 2021 roku na antenie Polsatu.

Do finału trzeciej edycji programu Ninja Warrior Polska zakwalifikowało się dwudziestu czterech uczestników.

Mariusz Bulandra: Instagram

Finalista trzeciej edycji programu Ninja Warrior Polska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @__rudy__jumper___.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry