Mariusz Golling ,,Sarius’’: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

4 października 2021
Przez: : KS

Sarius, a właściwie Mariusz Golling to na chwile obecną jeden z najbardziej popularnych raperów w Polsce. Swoich sił spróbuje także niebawem w amatorskich sportach walki. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu publicznym!

Sarius: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Maruisz Golling urodził się 12 stycznia 1992 roku. W związku z tym, na chwile obecną ma 29 lat. Wiadomo także, że artysta pochodzi z Częstochowy.

Bez dwóch zdań raper jest jednym z najbardziej oryginalnych artystów w branży muzycznej. Jego talent, a także osobowość spowodowały, że może pochwalić się naprawdę liczna grupą fanów.

Zobacz także: Co wiemy o Smolastym?

Sarius: kariera

Mariusz Golling ma na swoim koncie niemałe sukcesy. Okazuje się, że na rynku muzycznym zadebiutował jeszcze w 2013 roku. Do tej pory ukazało się osiem albumów studyjnych artysty. Najpopularniejsze z nich są dwa ostatnie zatytułowane: Pierwszy dzień po końcu świata oraz Antihype 2.

Za najbardziej popularne utwory Sariusa bez dwóch zdań należy uznać kawałki: Wiking, Dobry chłopak, Dziecko wojny oraz Powiedział mi ktoś. Na przestrzeni ostatnich lat, artysta współpracował między innymi z O.S.T.R., Mery Spolsky, Szpakiem oraz Smolastym.

Do tej pory, już trzy albumy 29-letniego rapera zdobyły tytuł platynowej płyty.

Sarius Fame MMA
Mariusz Golling zadebiutuje w Fame MMA

Sarius: Fame MMA

Podczas konferencji do gali Fame MMA 11, włodarze ogłosili, że kolejnym zawodników, których zobaczymy w przyszłości w tejże federacji jest właśnie Mariusz Golling. Wszystko wskazuje na to, że raper zadebiutuje podczas Fame MMA 13.

Gala Fame MMA 13 ma odbyć się na początku 2022 roku. Aktualnie, nie znamy jeszcze przeciwnika Sariusa. Jednakże, jesteśmy przekonani, że jego walka może dostarczyć widzom naprawdę wiele emocji.

Sarius: Instagram

Mariusz Golling prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mariuszsarius. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam aż 235 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz