Smolasty: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

23 września 2021
Przez: : KS

Smolasty, a właściwie Norbert Smoliński to bez dwóch zdań jedna z najbarwniejszych postaci w polskiej branży muzycznej. Okazuje się, że niebawem artysta swoich sił spróbuje także w zupełnie nowej dla niego dyscyplinie. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym.

Smolasty: wiek

Norbert Smoliński, znany szerszej publiczności jako Smoła urodził się 27 sierpnia 1995 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 26 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Warszawy, tam także dorastał i chodził do szkoły. Okazuje się, że muzyką zaczął interesować się jeszcze jako nastolatek.

Wiele osób zastanawia się również, ile lat ma popularny raper. W sieci można dotrzeć do informacji, że muzyk mierzy 182 cm. Jeśli chcecie wiedzieć, czy serce Smolastego jest zajęte, niestety na próżno szukać wieści na ten temat. Jakiś czas temu, był w związku z wokalistką Honoratą Skarbek, jednakże wszystko wskazuje na to, że ich drogi się rozeszły.

https://www.instagram.com/p/CSZwwTxjJad/

Zobacz także: Co wiemy o Wojtku Przeździeckiem, który zawalczy na Fame MMA 11?

Smolasty: kariera

Norbert Smoliński w swojej twórczości nie boi się mieszać różnych gatunków muzycznych. Inspiruje się zarówno artystami z lat 60. i 70., jak i czasów współczesnych. Na przestrzeni lat współpracował z różnymi twórcami. Między innymi byli to: MaRina, Kizo, Oliwka Brazil oraz Tymek.

Za najbardziej popularne utwory Smoły bez dwóch zdań należy uznać Fake Love, Uzależniony, Kreski oraz Duże oczy. Do tej pory wydał trzy albumy studyjne.

Smolasty Fame MMA
Norbert Smoliński zadebiutuje na Fame MMA 11

Smolasty: Fame MMA

Okazuje się, że Smoliński zdecydował się spróbować swoich sił także w spotach walki. Mianowicie, artysta zawalczy na gali Fame MMA 11. Przeciwnikiem Smoły będzie także znany z polskiej sceny muzycznej Miły Pan. Ich pojedynek odbędzie się już 2 października 2021 roku. Nie da się ukryć, że ich pojedynek zapowiada się naprawdę fascynująco.

Smolasty: Instagram

Raper, który zadebiutuje na gali Fame MMA 11 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @smolasty. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 280 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej