Mariusz Kisiel: [wiek, MasterChef, Instagram]

30 listopada 2021
Przez: : KS

Mariusz Kisiel jest jednym z finalistów programu MasterChef, którego telewidzowie doczekali się aż 10. edycji. Nie da się ukryć, ż od wygranej dzieli go już naprawdę niewiele. Sprawdźmy, czym zajmuje się na co dzień, ile ma lat oraz co jeszcze wiemy na jego temat!

Mariusz Kisiel: wiek

Wszyscy uważni widzowie, kiedy poznali Mariusza mieli okazję dowiedzieć się, że ma 39 lat. Mężczyzna zdradził także, że pochodzi z Białegostoku. Jednakże, ostatnie kilkanaście lat spędził zagranicą. Mianowicie, wraz z żoną dwiema córkami przed 16 lat mieszkał w Anglii.

Z 10. edycji programu MasterChef można dowiedzieć się także, że 39-latek z zawodu jest asystentem spedytora. Pracuje w jednej z miejscowych firm. Jednakże, znajduje czas, aby realizować się w swojej wielkiej pasji, jaką jest gotowanie. Jego znaki charakterystyczne w przygotowywanych posiłkach to przede wszystkim duża odwaga oraz chęć eksperymentowania.

Zobacz także: Co wiemy o Maćku Regulskim z MasterChef 10?

Mariusz Kisiel: MasterChef

Nie da się ukryć, że Mariusz w jubileuszowej edycji programu MasterChef, jak większość uczestników miewał lepsze i gorsze momenty. Niejednokrotnie mógł liczyć na słowa pochwały z ust jurorów i zaproszonych gości specjalnych, ale także zdarzało się, iż o dalszy udział w kuchennym show musiał rywalizować w dogrywce.

Uczestnik MasterChef 10 pokazał jednak na co go stać i dotarł aż do finału jubileuszowej edycji. Nie da się ukryć, że poziom rywalizacji jest naprawdę wyrównany, a między uczestnikami, poprzez czas spędzony razem narodziła się wzajemna sympatia.

Przypomnijmy, że zwycięzca MasterChef otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych, umowę na wydanie książki kucharskiej oraz tytuł Mistrza Kuchni.

Myślicie, że Mariusz ma szanse pokonać pozostałych uczestników i zająć najwyższe miejsce na podium?

Mariusz Kisiel MasterChef
Mariusz Kisiel MasterChef 10

Mariusz Kisiel: Instagram

Miłośnik gotowania prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mariuszkisiel_masterchef_x. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej