Połącz się z nami

Mariusz Słoński: [kim jest?, Hejter, wiek, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Mariusz Słoński: [kim jest?, Hejter, wiek, Fame MMA, Instagram]

Mariusz Słoński to postać doskonale znana wszystkim maniakom internetowym. Nie da się ukryć, że jest osobą bardzo znaną w sieci. Już niebawem, po raz kolejny zobaczymy go w walce na gali Fame MMA. Zanim jednak będzie miało to miejsce, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Mariusz Słoński: kim jest?

Okazuje się, że Słoński dużo lepiej znany jest pod swoim pseudonimem, pod którym występuje w sieci. Mianowicie, pojawia się tam jako Hejter. Słowo to oznacza osobę, która publikuje w Internecie obraźliwe, agresywne komentarze na temat innych. Popularność zyskał głównie poprzez występy w filmach innych youtuberów. Między innymi pojawiał się na kanale Kamerzysty oraz Lorda Kruszwila. Po jego nicku w jednym z mediów społecznościowych, możemy domyślać się, że urodził się w 1996 roku. Natomiast, swoje urodziny obchodzi 10 października. W związku z tym ma 24 lata. W jednym z wywiadów przyznał, że w przeszłości trenował judo.

Mariusz Słoński: Fame MMA

Fame MMA to polska federacja, organizująca gale, podczas których w walkach mierzą się ze sobą znane osoby. Najczęściej są to celebryci, influencerzy, muzycy oraz byli sportowcy. Nie da się ukryć, że wydarzenia te cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Dotychczas zorganizowano już siedem gal w Polsce i jedną w Wielkiej Brytanii. Już niebawem, a mianowicie 21 listopada 2020 roku odbędzie się Fame MMA 8. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Kacper Blonsky i Marcin Dubiel.

Mariusz Słoński: Tomasz Olejniczak

Podczas Fame MMA 8, Hejter zmierzy się z Tomaszem Olejniczakiem. Okazuje się, że to już ich drugi sparing. Po raz pierwszy na ringu spotkali się na Fame MMA 7. Wtedy też, Słoński pokonał swojego rywala już w pierwszej rundzie. Myślicie, że rewanż między nimi będzie miał podobny przebieg?

Mariusz Słoński: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @hejter_96. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 201 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry