Wiktoria Jaroniewska: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

10 maja 2022
Przez: : KS

Wiktoria Jaroniewska przebojem wdarła się na kartę walk gali Fame MMA 14. Podczas debiutu w oktagonie spotka się z gwiazdą programu Królowe życia – Katarzyną Alexander. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wiktoria Jaroniewska: wiek

Nie da się ukryć, że piękna Wiktoria Jaroniewska wzbudziła duże zainteresowanie wśród fanów federacji Fame MMA. Wielu z nich zaczęło w sieci szukać informacji na temat debiutantki w oktagonie. Z sieci możemy dowiedzieć się, że dziewczyna urodziła się 15 września 2001 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 21 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Legnicy.

Co ciekawe, Wiktoria od dłuższego czasu gra w piłkę ręczną. Na chwilę obecną reprezentuje barwy pierwszoligowego zespołu, gdzie gra na pozycji skrzydłowej. Oprócz tego, 20-latka zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia i dietetyką.

Okazuje się, że jej serce jest już zajęte. Mianowicie, w swoich social mediach zamieściła zdjęcie, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym od swojego ukochanego.

Wiktoria Jaroniewska Fame MMA
Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także: Co wiemy o Xayoo?

Wiktoria Jaroniewska: Fame MMA

Niewątpliwie, pojawienie się Wiktorii podczas konferencji na tydzień przed galą Fame MMA 14 okazało się dużym zaskoczeniem. Ze względu na kontuzję Sheeyi, która miała zmierzyć się z Laluną – znaną z programu Królowe życia, to właśnie ona dostała szansę zadebiutować w oktagonie.

Nie da się ukryć, że po tym, co wcześniej pokazała jej przeciwniczka Katarzyna Alexander, to naprawdę odważna decyzja 20-letniej szczypiornistki. Ich pojedynek będzie jednym z pierwszych podczas gali Fame MMA 14, która odbędzie się już 14 maja 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Jak oceniacie szanse Wiki w pojedynku z Laluną?

Wiktoria Jaroniewska: Instagram

Profil nowej zawodniczki Fame MMA możemy znaleźć na Instagramie pod nazwą @wiktoriajaroniewskablog. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 189 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz