Połącz się z nami

Marta Barczok: [wiek, Miss Euro 2016, Instagram]

Opisy gwiazd

Marta Barczok: [wiek, Miss Euro 2016, Instagram]

Marta Barczok to kobieta, o której w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko dlatego, że przykuła uwagę reporterów podczas meczów polskiej reprezentacji piłkarzy. Nie da się ukryć, że jej uroda robi naprawdę duże wrażenie, a sama zainteresowana chętnie podkreśla ją poprzez odważne stylizacje. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marta Barczok: wiek

Kiedy tylko o Barczok zaczęło robić się głośno internauci szybko zainteresowali się jej osobą. Wielu z nich zastanawia się, ile ma lat, czym zajmuje się na co dzień oraz czy jej serce jest już zajęte. Okazuje się, że trudno dotrzeć do informacji na temat jej wieku. Wiadomo natomiast, że urodziła się w Białogardu, a aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako księgowa. W sieci pojawiły się również głosy, że piękna brunetka poddała się zabiegom medycyny estetycznej. Jednakże, sama zaprzecza jakimkolwiek ingerencjom w swoją urodę.

Martę Barczok okrzyknięto Miss Euro 2020.

Zobacz także: Co wiemy o Piotrze Bałtroczyku?

Marta Barczok: Miss Euro 2016

Niewątpliwie, każdy fan piłki nożnej pamięta czas, kiedy to Natalia Siwiec zrobiła wielką karierę właśnie dzięki zasiadaniu na trybunach stadionów, podczas meczów biało-czerwonych. Taką popularność wróżono także Marcie. Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno w 2016 roku. Wtedy odbywały się Mistrzostwa Europy w piłkę nożną we Francji. Co ciekawe, zarzucono jej, że działanie to było ustawione. Odpowiedziała, że lubi sportowe emocje, a na meczach chętnie towarzyszy mężowi.

Marta Barczok: Euro 2020

Okazuje się, że Barczok przypomniała o sobie w 2021 roku na rozgrywanym Euro 2020. Piękna Polka pojawiła się także na tegorocznej imprezie. Kibicowanie reprezentacji piłkarzy chętnie publikuje w swoich social mediach. Niektórzy uznali ją także że Miss tych rozgrywek.

Marta Barczok: Instagram

Influencerka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @martabarczok.official. Jej aktywność śledzi tam ponad 451 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry