Połącz się z nami

Piotr Bałtroczyk: [wiek, kariera, życie prywatne, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Bałtroczyk: [wiek, kariera, życie prywatne, Instagram]

Piotr Bałtroczyk jest niewątpliwie znany wszystkim wielbicielom telewizji w kraju. Mężczyzna regularnie pojawia się nie tylko w programach, ale także na festiwalach, a oprócz tego występuje przed liczną publicznością na żywo. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Piotr Bałtroczyk: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że artysta urodził się 4 grudnia 1961 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 59 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Olsztyna, gdzie z resztą dorastał i uczęszczał do szkoły. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W tym czasie aktywnie udzielał się w ruchu artystycznym.

Bałtroczyk często występuje przed publicznością na żywo.

Zobacz także: Co wiemy o zespole IRA?

Piotr Bałtroczyk: kariera

Kariera telewizyjna Bałtroczyka zaczęła się w Telewizji Polskiej. To właśnie tam pracował jako prezenter między innymi w programach Pegaz, a także Kochamy polskie komedie. Następnie, rozpoczął współpracę z Telewizją Polsat. Tam prowadził program Piotr Bałtroczyk przedstawia oraz Piotr Bałtroczyk na żywo. W między czasie wydał własny tomik poezji zatytułowany Krawiectwo miarowe. Samouczek. Oprócz tego, zdarza się iż występuje w radiu , jest konferansjerem i prowadzących różnych eventów. Niewątpliwie, widzowie najbardziej kojarzą go ze względu na działalność satyryczną i kabaretową.

Piotr Bałtroczyk: żona

Bałtroczyk należy do grona artystów, którzy dbają o swoją prywatność. Wiadomo jednak, że jego ojcem jest dziennikarz Andrzej Bałtroczyk. Co ciekawe, ze swoją partnerką życiową Grażynę poznał się jeszcze w podstawówce. Natomiast z innego związku ma dwóch synów Kacpra i Piotra.

Piotr Bałtroczyk: Instagram

Prowadzący Piotr Bałtroczyk na żywo prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @baltroczykpiotr. Niestety, nie publikuje tam żadnych zdjęć, co na pewno nie jest dobrą wiadomością dla jego fanów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry