Piotr Bałtroczyk: [wiek, kariera, życie prywatne, Instagram]

18 czerwca 2021
Przez: : KS

Piotr Bałtroczyk jest niewątpliwie znany wszystkim wielbicielom telewizji w kraju. Mężczyzna regularnie pojawia się nie tylko w programach, ale także na festiwalach, a oprócz tego występuje przed liczną publicznością na żywo. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Piotr Bałtroczyk: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że artysta urodził się 4 grudnia 1961 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 59 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Olsztyna, gdzie z resztą dorastał i uczęszczał do szkoły. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W tym czasie aktywnie udzielał się w ruchu artystycznym.

Bałtroczyk często występuje przed publicznością na żywo.

Zobacz także: Co wiemy o zespole IRA?

Piotr Bałtroczyk: kariera

Kariera telewizyjna Bałtroczyka zaczęła się w Telewizji Polskiej. To właśnie tam pracował jako prezenter między innymi w programach Pegaz, a także Kochamy polskie komedie. Następnie, rozpoczął współpracę z Telewizją Polsat. Tam prowadził program Piotr Bałtroczyk przedstawia oraz Piotr Bałtroczyk na żywo. W między czasie wydał własny tomik poezji zatytułowany Krawiectwo miarowe. Samouczek. Oprócz tego, zdarza się iż występuje w radiu , jest konferansjerem i prowadzących różnych eventów. Niewątpliwie, widzowie najbardziej kojarzą go ze względu na działalność satyryczną i kabaretową.

Piotr Bałtroczyk: żona

Bałtroczyk należy do grona artystów, którzy dbają o swoją prywatność. Wiadomo jednak, że jego ojcem jest dziennikarz Andrzej Bałtroczyk. Co ciekawe, ze swoją partnerką życiową Grażynę poznał się jeszcze w podstawówce. Natomiast z innego związku ma dwóch synów Kacpra i Piotra.

Piotr Bałtroczyk: Instagram

Prowadzący Piotr Bałtroczyk na żywo prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @baltroczykpiotr. Niestety, nie publikuje tam żadnych zdjęć, co na pewno nie jest dobrą wiadomością dla jego fanów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej