Marta Linkiewicz eksperymentuje z wyglądem? Zamieściła relację z zabiegu i pokazała efekty!

15 grudnia 2020
Przez: : MC

Marta Linkiewicz eksperymentuje z wyglądem? Influencerka pochwaliła się kolejnym zabiegiem poprawiającym urodę i pokazała efekty! Jak się prezentuje?

Marta Linkiewicz to znana gwiazda internetu, która od lat jest topową influencerką w naszym kraju. Swoją popularność zdobyła w 2015 roku, kiedy za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się swoją intymną przygodą z raperami z grupy Rae Sremmurd. Od tamtego czasu regularnie publikowała w sieci kontrowersyjne relacje z imprez i pokazywała swoje hulaszcze życie. Sama określiła siebie „patoinfluencerką”. Po kilku latach szalonego imprezowania, Marta przeszła ogromną metamorfozę i postawiła na zdrowy tryb życia. Wielokrotnie wystąpiła na Fame MMA. Przypomnijmy, że Linkiewicz zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, Lil Masti, Zusje i Martą Rentel.

Zobacz także: Marta Linkiewicz pozuje topless w skąpej bieliźnie! Co za ciało!

Marta Linkiewicz eksperymentuje z wyglądem? Zamieściła relację z zabiegu!

Nie da się ukryć, że Marta przeszła ogromną metamorfozę. Dojrzała, ale również diametralnie zmienił się jej wizerunek. Na początku swojej kariery prezentowała się w bardzo naturalnym looku, który podkreślała jedynie makijażem. Z czasem zdecydowała się na przedłużane rzęsy, które swego czasu miały naprawdę sporą objętość. Linkiewicz polubiła również korzystanie z medycyny estetycznej – liczne zabiegi na ciało, twarz czy powiększanie ust stały się nieodłącznym elementem jej ówczesnego życia. Jak sama przyznała w ostatnich relacjach, dawno nie robiła nic ze swoimi ustami, szczególnie z górną wargą, która jej zdaniem jest asymetryczna. Marta Linkiewicz po raz kolejny eksperymentuje z wyglądem.

Jak sama poinformowała:

“Tak for Real to meeeega długo nie robiłam nic z ustami bo swego czasu je trochę przepompowałam. górna warga jest lekko krzywa więc nadamy jej trochę kształtu”

Udała się więc na korektę, a efektami pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama. Zobaczcie!

Trzeba przyznać, że efekt jest rewelacyjny i zdecydowanie na plus. Marta zapowiedziała również, że to jeszcze nie koniec poprawek.

Jak podoba Wam się zmiana ust Marty? Czekacie na kolejne efekty?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz