Połącz się z nami

Marta Manowska miała wypadek! Co z jej udziałem w „The Voice Senior”?

News

Marta Manowska miała wypadek! Co z jej udziałem w „The Voice Senior”?

Marta Manowska znana z roli gospodyni programu „Rolnik Szuka Żony” już tej jesieni poprowadzi hitowy program TVP2 „The Voice Senior”. Jak się okazało, niedawno przytrafił jej się groźnie wyglądający wypadek! Czy to oznacza, że nie podoła zadania i nie zobaczymy jej w roli prowadzącej show? Zobaczcie!

Marta Manowska bez dwóch zdań ma teraz swoje pięć minut w polskim show-biznesie i kuje żelazo, póki gorące. Od września 2014 roku jest prowadzącą uwielbianego przez widzów programu „Rolnik Szuka Żony”, a w tym roku zadebiutowała w roli gospodyni programu „Sanatorium Miłości”. Już za moment ma poprowadzić inny hitowy program nadawany przez TVP2 o śpiewających seniorach! Teraz okazuje się, że Marta Manowska miała wypadek!

Wakacje powoli dobiegają końca, a jesienne programy startują już lada moment. Jeden z hitów tej jesieni ma poprowadzić właśnie Manowska! Jak się okazało prezenterka uległa dosyć poważnie wyglądającemu wypadkowi!

Marta Manowska miała wypadek! Nie poprowadzi „The Voice Senior”?

Marta nie raz już podkreślała, że jest wielką fanką sportów wodnych. W pewien wakacyjny dzień prowadząca „Rolnik Szuka Żony” postanowiła spróbować swoich sił i popływać na desce surfingowej. Podczas zabawy poczuła ostry przeszywający ból. Całe zajście skomentował jeden ze współpracowników stacji TVP.

„Wykonała gwałtowny ruch i poczuła przeszywający ból. Kontuzja, na szczęście, okazała się niezbyt poważna. Marta przez parę dni musiała jednak chodzić w kołnierzu ortopedycznym, aby ustabilizować kręgosłup w odcinku szyjnym. Miała też kilka zabiegów fizjoterapii „.

Dziennikarka pochodzi ze Śląska, gdzie jedną z głównych zasad jest to, aby dotrzymywać danego słowa. Więc musimy uspokoić fanów Marty, której kontuzja nie okazała się na tyle poważna, aby musiała zrezygnować z poprowadzenia „The Voice Senior”!

„Wie, że telewizja jej zaufała, a ona za nic nie chce zawieść tego zaufania. Zdaje sobie sprawę, że jeszcze nie osiągnęła tego, co chciałaby osiągnąć. Że wciąż pracuje na swoje nazwisko”– możemy przeczytać w tygodniku „Plejada”.

Jak widzimy, niewinne wodne zabawy czasami mogą skończyć się nie tak, jak tego byśmy oczekiwali. Jednak cieszymy się, że skończyło się tylko na strachu i kołnierzu ortopedycznym i że już lada moment zobaczymy Martę w roli prowadzącej! 

Więcej na temat Marty Manowskiej i jej życia możecie przeczytać TUTAJ!

Będziecie oglądać „The Voice Senior” z Martą w roli gospodyni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry