Marta Milka: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia 8, związki, Instagram] 

8 września 2022
Przez: : M.J

Marta Milka to jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Marta zaufała fachowcom i postanowiła poślubić wybranego przez nich mężczyznę. Czy wybór partnera okaże się strzałem dziesiątkę? Kim jest Marta i jak wygląda jej życie osobiste? Sprawdźmy więcej informacji w tym temacie.

Marta Milka: wiek

Marta ma 38 lat i pochodzi z Międzybrodzia Bialskiego. Po powrocie z Holandii zamieszkała ze swoją babcią. Znalazła pracę w Bielsko-Białej. Na co dzień zarządza biurem – jest osobą pierwszego kontaktu, która reprezentuje firmę.

Marta Milka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 8
Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia 8 – Marta

Marta Milka: Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to odważny eksperyment, którym uczestnicy oddają swój los w ręce ekspertów. Bohaterzy reality-show poznają swoją drugą połówkę dopiero podczas ślubu. Choć nie znają swojego potencjalnego partnera i partnerki decydują się zostać małżeństwem. Marta to jedna z uczestniczek nowej edycji. Czy w programie znajdziecie swoją miłość? To okaże się wraz z emisją kolejnych odcinków ósmej edycji!

ZOBACZ TAKŻE: Ślub od pierwszego wejrzenia 8: Jakie będą pary w nowej edycji?

Marta Milka: związek

Od zawsze pragnęłaby w jej życiu pojawił się ten jedyny. Pragnie stworzyć poukładaną relację, w której czułaby oparcie, czuć wsparcie mężczyzny, który stanąłby za nią w ogniu. Chciałaby stworzyć z mężczyzną zażyłą relację, a wraz z czasem założyć kochający dom i rodzinę.

Marta Milka: Instagram

Marta prowadzi swój profil w mediach społecznościowych pod nazwą @martamilka. Uczestniczka programu Ślubu od pierwszego wejrzenia nie jest jednak aktywna w swoich social mediach. Traficie tam na jedynie jedno zdjęcie i kilka relacji, choć być może zmieni się to po emisji programu.

Źródło: Instagram Marty Milki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej