Marta Spilarewicz: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

1 września 2022
Przez: : KS

Marta Spilarewicz jest jedną z uczestniczek programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia, który po przerwie wraca na ekrany. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marta Spilarewicz: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, wszyscy zainteresowani osobą Marty mogą dowiedzieć się, że kobieta ma 25 lat. Wiadomo również, że na co dzień mieszka w Opolu. Sama przedstawia się jako pewną siebie osobę, która wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Doskonale zdaje sobie sprawę, że ma mocny i zdeterminowany charakter.

Sama przyznaje, że dużo bardziej woli pracować z mężczyznami, niż kobietami. Tę decyzję wyjaśnia faktem, że płeć przeciwna wprost mówi co myśli i jest dużo bardziej konkretna. Co ciekawe, sama boi się ciemności. Czynnością, która sprawia jej przyjemność i przynosi relaks jest śpiewanie.

Marta Spilarewicz
Marta Spilarewicz

Zobacz także: Co wiemy o Annie Anklewicz?

Marta Spilarewicz: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Okazuje się, że Marta ma za sobą bardzo interesującą ścieżkę zawodową. Otóż, po dwóch miesiącach pracy na zmywaku awansowała na dużo wyższe stanowisko. Mianowicie, od razu została kucharzem. Zanim jednak do tego doszło, przez 10 lat pracowała jako kelnerka.

25-latka sama przyznaje, że najmocniej czuje się w polskich domowych obiadach. Oprócz tego, jest fanką kuchni włoskiej, której przyrządzanie także sprawia jej przyjemność. Najpewniej czuje się, kiedy ma do przygotowania makaron. Jedną z rzeczy, które sprawiają jej trudność w przyrządzeniu jest homar.

O tym, jak poradzi sobie w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia przekonamy się już niebawem na antenie Polsatu!

Marta Spilarewicz: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Marty na Instagramie pod nazwą @marta.spilarewicz. Możemy być pewni, że udział w programie zapewni jej szersze grono odbiorców.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej