Połącz się z nami

Marta Szkobel cała mokra pod prysznicem! To warto zobaczyć!

Marta Hotel paradise

Z życia gwiazd

Marta Szkobel cała mokra pod prysznicem! To warto zobaczyć!

Uczestniczka najgłośniejszego reality-show ostatnich tygodni pokazała gorące zdjęcie, którym rozpaliła swoich obserwatorów. Marta Szkobel cała mokra pod prysznicem!

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Marty z „Hotelu Paradise”. Uczestniczka reality-show doskonale wie, jak podgrzać temperaturę w sieci!

Chociaż początkowo widzowie, którzy zdecydowali się śledzić losy uczestników programu „Hotel Paradise”, narzekali na nudę, od pewnego czasu z pewnością nie mogą powiedzieć, że program nie dostarcza im emocji.

Podczas kilku tygodni emisji z programem pożegnało się już kilku kluczowych mieszkańców, a co pewien czas na indonezyjskiej wyspie pojawiają się nowe twarze. Jedna z osób, która zasiliła szeregi „Hotelu Paradise”, jest Marta Szkobel. Atrakcyjna brunetka przekraczając próg rajskiego hotelu wywołała sporo emocji, gdyż totalnie zawróciła w głowie Maćkowi. Mężczyzną dla niej porzucił swoją dotychczasową partnerkę Sandrę, lecz długo nie mógł cieszyć się nową wybranką. Łukasz, który jako ostatni pojawił się „Hotelu Paradise”, zdecydował, że Marta będzie jego partnerką, co oznaczało, że po raz pierwszy od początku programu Maciek został singlem. Szczegółową relację z ostatniego odcinka znajdziesz tutaj.

Marta Szkobel cała mokra

Uczestnicy, którzy zgłaszają się do programów rozrywkowych, muszą liczyć się z tym, że wzrasta ich popularność, a widzowie interesują się ich życiem. Tak też było w przypadku Marty Szkobel. 25-latkę na jej profilu w mediach społecznościowych z dnia na dzień obserwuje coraz większa ilość followersów, a w tym momencie liczba ta sięga prawie 47 tys.!

Marta z „Hotelu Paradise” chwali się na swoim Instagramie wieloma zdjęciami z sesji, eksponując swoje wdzięki. Ostatnie, które zamieściła w sieci, wywołało sporo emocji. Zobaczcie sami. Marta Szkobel cała mokra kusi fanów pod prysznicem.

Marta Szkobel
https://www.instagram.com/marutaaa/

Pod najnowszym postem uczestniczki reality-show pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów.

„Przepiękna jesteś”

„Oj seksownie, nawet bardzo seksownie”

„Nie mogę się na Ciebie napatrzeć. Przepięknota”

„Prześliczna kobieta o cudownej figurze i urodzie”

A jak Wam podoba się odważne zdjęcie Marty Szkobel? Śledzicie program „Hotel Paradise” z jej udziałem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry