Połącz się z nami

Marta Wierzbicka bez makijażu! Jak prezentuje się w naturalnej odsłonie?

Marta Wierzbicka bez makijażu!

Moda i uroda

Marta Wierzbicka bez makijażu! Jak prezentuje się w naturalnej odsłonie?

Marta Wierzbicka zaprezentowała obserwatorom swojego profilu na Instagramie zdjęcie w całkowicie naturalnej odsłonie, które przeciwstawiła drugiemu, na którym wykonany ma codzienny, lekki makijaż. Zobaczcie, jak się prezentuje! Marta Wierzbicka bez makijażu!

Marta Wierzbicka to polska aktorka telewizyjna oraz teatralna. Najwięcej osób kojarzy ją, z roli Aleksandry Zimińskiej w serialu obyczajowym, emitowanym na stacji TVN „Na Wspólnej”. Marta zaczęła swoją przygodę w serialu już w 2005 roku.

Poza karierą aktorską, 7 lat temu wzięła udział w rozbieranej sesji w magazynie dla mężczyzn „Playboy”. Rok później wystąpiła w drugiej edycji programu tanecznego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Trzy lata temu wzięła udział w niesamowitej przygodzie w programie „Azja Express”.

Marta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją pod nazwą @mtttttm. Na swoim Instagramie, który obserwuje 274 tysiąca fanów aktorka dzieli się przeróżnymi zdjęciami. Pokazuje momenty z życia codziennego, dzieli się z fanami fotografiami z podróży oraz wieloma innymi ujęciami. Chętnie również nagrywa relacje na InstaStory.

Marta Wierzbicka bez makijażu!

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Marty Wierzbickiej doskonale wie, że nie jest ona fanką mocnego makijażu. Aktorka stawia na naturalność i na co dzień używa jedynie niezbędnych kosmetyków do poprawienia swojej urody. Na swoim Instagramie, podczas jednej z ostatnich relacji zaprezentowała dwa ujęcia. Na pierwszym z nich pozuje w całkiem naturalnej odsłonie. Marta nie ma na sobie ani grama makijażu. Drugie ujęcie, które przeciwstawiła naturalnemu wyglądowi prezentuje ją w codziennym, lekkim make-up’ie. Zobaczcie i sami oceńcie różnicę!

Marta Wierzbicka bez makijażu! Źródło: https://www.instagram.com/stories/mtttttm/2448212497975926043/?hl=pl
Marta Wierzbicka bez makijażu! Źródło: https://www.instagram.com/stories/mtttttm/2448212497975926043/?hl=pl

Marta Wierzbicka wykazała się wielką odwagą, publikując tak naturalne zdjęcie! Zgadzacie się z nami?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry