Marta Żmuda-Trzebiatowska w nowej fryzurze. Co za zmiana?!

8 listopada 2020
Przez: : P.Z.

Z pewnością bardzo wiele osób kojarzy tę aktorkę w ostatnim czasie z kolorem włosów blond. Oczywiście było to uwarunkowane jej rolą w serialu “Blondynka“. Tym razem postanowiła jednak powrócić do naturalnego koloru. Marta Żmuda-Trzebiatowska w nowej fryzurze. Zobaczcie!

Marta jest bardzo utalentowaną aktorką, która prywatnie od 2015 roku jest żoną aktora Kamila Kuli. Para ma trzyletniego synka Bruna, a także kilkumiesięczną córeczkę, która przyszła na świat w maju tego roku. Rzeczywiście aktorka niezwykle rzadko wypowiada się na temat związane z życiem prywatnym.

Marta Żmuda-Trzebiatowska ma się czym chwalić. Aktorską karierę rozpoczęła bowiem prawie 15 lat temu. Swój debiut miała w 2005 roku w serialu „Dom niespokojnej starości”. Następnie widzowie mogli oglądać ją w roli Jagody w popularnym serialu „Magda M”. Kolejne produkcje z jej udziałem to: „Dwie strony medalu”, „Twarzą w Twarz”, a także „Julia”. Z pewnością wiele osób kojarzy ją z główną rolą w serialu “Chichot Losu”, jak również „Teraz albo nigdy”.

Na dużym ekranie gwiazda zadebiutowała w 2008 roku w roli Ani w filmie „Nie kłam kochanie”. Później były takie produkcje jak: „Och Karol 2”, „Śluby Panieńskie”, „Ciacho”, „Stawka większa niż życie”, a także „Wkręceni 2”. W 2019 roku aktorka podjęła wyzwanie i zagrała w filmie Xawerego Żuławskiego “Mowa Ptaków”

Ostatnimi czasy Żmuda-Trzebiatowska wcielała się też w tytułową rolę w serialu „Blondynka”. Fani serialu „Na dobre i na złe” mogą ją również oglądać w roli doktor Hanny Sikorki.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w nowej fryzurze

Marta dla roli w serialu “Blondynka”, musiała przefarbować włosy. W czasie ciąży jednak aktorka je przyciemniła, a następnie trzy miesiące po porodzie ponownie rozjaśniła swoje włosy. Teraz zdecydowała się na kolejną zmianę. Tym razem kolor włosów miał być, jak najbardziej zbliżony do jej naturalnego.

Ja zawsze oddaję się w jej ręce i zamykam oczy. Pełne zaufanie.
Bardzo chciała wrócić do mojego naturalnego koloru włosów, z każdym rozjaśnianiem jest coraz trudniej, ale taka praca – dziś jestem brunetką, a jutro blondynką. 🤷🏼‍♀️🤷🏻‍♀️ Dobrze, że moje włosy to wytrzymują. A Wy wolicie mnie w ciemnych czy jasnych?
” – napisała Marta

Zdjęcie w nowej fryzurze opublikowała na Instagramie. Zobaczcie!

Jak Wam się podoba Marta w takim kolorze? Internauci zdecydowanie uważają, że w każdym wygląda pięknie:

“W każdym kolorze jest Pani ładnie 🙂”

“W każdym ❤️😊”

Jest pięknie w obu kolorach”

My dołączamy do zdania jej instagramowych obserwatorów! Zarówno w jasnych, jak i w ciemnych włosach Marta olśniewa swoją urodą!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz