Żmuda-Trzebiatowska zmieniła kolor włosów! Zdania są podzielone!

27 lipca 2020
Przez: : M.S.

Aktorka zdecydowała się na metamorfozę i zafarbowała włosy. Żmuda-Trzebiatowska zmieniła kolor włosów! Na jaki odcień postawiła? Zdania fanów są jednak podzielone!

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Popularność zyskała dzięki rolom w serialach, m.in. “Magdzie M.”, “Twarzą w twarz” oraz “Teraz albo nigdy!”. Wystąpiła również na dużym ekranie, u boku Piotra Adamczyka, w komedii romantycznej “Nie kłam kochanie”. Gwiazdę często również można oglądać na deskach teatru.

Aktorka trzy miesiące temu po raz drugi została mamą. Chociaż do tej pory nie zdradziła płci swojej młodszej pociechy, media donoszą, że gwiazda urodziła córeczkę. Trzy lata temu na świat przyszedł synek Marty i jej męża Kamila Kuli, Bruno.

Gwiazda z powodzeniem chroni prywatność swojej rodziny. Chociaż Żmuda-Trzebiatowska jest bardzo aktywna w social-mediach, na próżno szukać na jej profilu zdjęć jej dzieci. Marta dość rzadko chwali się prywatą w mediach społecznościowych. Instagram aktorki zapełniają zwykle zdjęcia jej samej, zwykle prezentującej ciekawe stylizacje.

Żmuda-Trzebiatowska zmieniła kolor włosów!

Tym razem Marta zdecydowała się nieco zmienić swój wygląd i postawiła na inny kolor włosów. Aktorka została blondynką! To nie jej pierwszy eksperyment z tym kolorem. Przypomnijmy, że Żmuda-Trzebiatowska wcielała się główną postać w serialu “Blondynka”, zatem musiała przefarbować włosy. Jednak w czasie ciąży, aktorka przyciemniła włosy. teraz, trzy miesiące po porodzie, ponownie rozjaśniła swoje włosy. Jak wygląda?

“Jasno, jasno, coraz jaśniej… 💆🏼‍♀️”

Metamorfoza aktorki nie umknęła uwadze jej obserwatorów, którzy okazali swój zachwyt w komentarzach:

“W każdej odsłonie super ❤️❤️❤️”

“Piekna jak zawsze👌”

“Cudne włosy ❤️”

Nie wszystkim jednak metamorfoza aktorki przypadła do gustu. Niektórzy fani uważają, że to ciemne włosy bardziej podkreślają niesamowitą urodę Marty:


“Nieeee, ciemne włosy podkreślały Twoja urodę, oczy, brwi, w jawnych giniesz…. jesteś przepiekna kobietą i nawet łysa byłabyś piękna! Ale w ciemnych wyglądasz o niebo lepiej!”

“Też tak uważam Marta jest przepiękna, a ciemny kolor jeszcze podbiłał jej urodę”

A wy, jakiego jesteście zdania? Ciemne, czy jasne?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej