Marta Żmuda-Trzebiatowska zaskoczyła metamorfozą! W grzywce wygląda fenomenalnie!

22 stycznia 2021
Przez: : M.J

Marta Żmuda-Trzebiatowska zaskoczyła nas po raz kolejny swoją metamorfozą i musimy przyznać, że w nowej odsłonie wygląda fenomenalnie. Jak się również okazuje, aktorka musiała przejść kolejną zmianę wizerunku na potrzeby nowego projektu! Zobaczcie, jak się prezentuje w grzywce!

Marta Żmuda-Trzebiatowska dołączyła do grona gwiazd, które w ostatnim czasie zdecydowały się na wizytę u fryzjera i tym samym przeszły metamorfozę. My natomiast nie dawno informowaliśmy Was o przemianach aktorki, które przeszła w ciągu kilku lat. Ten zawód bez wątpienia wymaga od niej częstej zmiany wizerunku, a Marta jest w tym prawdziwą mistrzynią.

Zobaczcie również: Marta Żmuda-Trzebiatowska przeszła wiele metamorfoz! Zobaczcie, jak się zmieniła! [DUŻO ZDJĘĆ]

Widzieliśmy ją już w przeróżnych odsłonach, jednak największą furorę zrobiła, przygotowując się do roli w serialu „Blondynka”. Wówczas musiała diametralnie zmienić swój dotychczasowy kolor włosów i przefarbować się na blond. Nie da się ukryć, że pomimo tak ogromnej metamorfozy, na którą nie zdecydowałaby się niejedna kobieta, ona prezentowała się znakomicie.

Tym razem Marta Żmuda-Trzebiatowska również zaskoczyła nas swoją kolejną przemianą i postanowiła nieco zmienić swoją fryzurę. Jak się również okazuje, zrobiła to na potrzeby nowego projektu, w którym już niebawem ją zobaczymy!

Marta Żmuda-Trzebiatowska zaskoczyła metamorfozą!

Aktorka nową fryzurę pokazała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tym razem zdecydowała się na grzywkę i jak zaznaczyła w opisie do zdjęcia, najbardziej w swoim zawodzie kocha spotkania i zmiany, których musi się podejmować!

„Spotkania i zmiany to to, co lubię w moim zawodzie najbardziej. ❤️
💥 […]”

Następnie na InstaStories aktorki słyszymy, że już niebawem zdradzi nam więcej szczegółów na temat nowego wyzwania, do którego musiała zmienić swój image:

„Kochani, ja dzisiejszy dzień witam z nową fryzurą. […] Jest to przygotowanie do czegoś nowego. Projektu, o którym nie mogę Wam za wiele powiedzieć. To jest tzw. secret project, wciąż jeszcze. Mam nadzieję, że już niebawem będę Was mogła zabrać na plan i opowiedzieć troszkę więcej o nowym, zawodowym wyzwaniu […]”.

Marta Żmuda Trzebiatowska zaskoczyła

Komentarze pod zdjęciem Marty w nowej fryzurze mówią same za siebie. Grzywka wyraźnie przypadła do gustu obserwatorom jej profilu:

„Ślicznie Pani wygląda ‼️❤️❤️💞💖❤️❤️❤️❤️ Kolor oczu taki sam jak włosów 😍😍😍”

„Bardzo fajna zmiana 😘❤️”

„Ale ślicznie naprawdę ci pasuje Marto❤️”

My również podpisujemy się pod powyższymi komentarzami od internautów. Nie możemy się również doczekać, aż dowiemy się nieco więcej na temat nowego projektu, w którym zobaczymy aktorkę!

A Wam? Jak się podoba Marta Żmuda-Trzebiatowska w nowej fryzurze?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej