Martyna Lasiecka: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

18 października 2023
Przez: : K.M.

Już niedługo wyłonimy kolejnego zwycięzcę programu The Voice of Poland, do finału czternastej edycji zakwalifikowała się między innymi Martyna Lasiecka. Sprawdźcie, co wiemy na jej temat.

Martyna Lasiecka: wiek

Martyna to 32-latka, która zawodowo zajmuje się geodezją i pracuje w rodzinnej firmie, której założycielem jest jej ojciec. Do obowiązków wokalistki należy przygotowywanie map geodezyjnych – czyli praca w terenie, wykonywanie pomiarów i sporządzanie map.

Martyna Lasiecka: kariera

32-latka już jako kilkuletnia dziewczynka marzyła o wielkiej karierze muzycznej. Swoje pierwsze kroki stawiała w TVP, gdzie pojawiła się w różnych programach i koncertach, między innymi w Szansie na sukces. Na czas studiów i pracy Martyna niestety porzuciła śpiew i dopiero dwa lata temu powróciła, założyła swój kanał na YouTube pod nazwą TakaTu.

Martyna Lasiecka: The Voice of Poland 14

Podczas Przesłuchań w ciemno wokalistka wykonała utwór Sutra grupy Sistars. Oczarowała wszystkich trenerów, jednak swoje krzesła obróciła Lanberry oraz Tomson i Baron. Ostatecznie Martyna wybrała drużynę Lanberry.

Martyna Lasiecka: The Voice of Poland 14

The Voice of Poland to program typu talent show, który skradł serca widzów na całym świecie. Celem programu jest wyłonienie wokalnie utalentowanych osób, które chcą osiągnąć sukces w muzycznym świecie i zrobić wielką karierę. Początkowo odbywają się przesłuchania w ciemno, a fotele jurorów odwrócone są tyłem do uczestnika. Wokaliści muszą oczarować jurora swoim głosem, aby ten odwrócił fotel i tym samym wybrał go do swojej drużyny. Po tych eliminacjach powstają cztery kilkunastoosobowe drużyny i następuje etap Bitew. Trenerzy wybierają po dwie osoby ze swojej drużyny, a te śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Juror decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada. Ostatni etap to występy na żywo i wyłonienie zwycięzcy między innymi przez głosowanie SMS.

Zobacz także: Zmiany w nowej edycji programu The Voice of Poland!

Martyna Lasiecka: Instagram

Wokalistkę możemy znaleźć na popularnym portalu społecznościowym Instagram pod nazwą @martynalasiecka. Ilość jej followersów obecnie wynosi 753, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej