Maskotka z podobizną Filipa Chajzera! Kto ją wykonał?

13 lutego 2020
Przez: : MC

Filip Chajzer znowu zaskakuje! Dziennikarz na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opublikował zdjęcie maskotki ze swoją podobizną. Została wykonana na podstawie rysunku, który otrzymał razem z bożonarodzeniowymi życzeniami. Zobacz jak wygląda maskotka z podobizną Chajzera!

Kariera

Filip Chajzer to znany i uwielbiany przez widzów dziennikarz. Prezenter popularnego, śniadaniowego programu Dzień dobry TVN cieszy się dużą sławą, a jego reportaże oglądają tysiące osób. Prowadził również takie programy jak Mali giganci, Dom marzeń czy Hipnoza. Co ciekawe, razem ze swoim ojcem Zygmuntem wspólnie wystąpili w 3. sezonie programu Ameryka Express.

Maskotka z podobizną Filipa Chajzera

Filip jest niezwykle aktywny w social mediach. Tym razem na profilu na Facebooku pochwalił się maskotką ze swoją podobizną! Dziennikarz na początku stycznia opublikował zdjęcie rysunku, na którym widać Chajzera oraz chłopca o imieniu Oliwier. Dodatkowo znajdowały się tam życzenia bożonarodzeniowe oraz dopisek: “frytki z keczupem”, na co dziennikarz odpowiedział, że to jego ulubiona wigilijna potrawa. Post został odebrany niesamowicie ciepło, a internauci zachwycali się dużym podobieństwem.

Ponad miesiąc później na Instagramie dziennikarza rysunek powrócił, ale ze zdwojoną siłą! Mianowicie, na podstawie dziecięcego rysunku powstała niemalże identyczna maskotka z podobizną Chajzera. Ponadto została wykonana na szydełku. W komentarzach zaroiło się od propozycji wystawienia jej do licytacji na cele charytatywne. Wielu z nich zaproponowało również masową produkcję takich zabawek.

Zobacz także: Zdjęcie Filipa Chajzera ze studniówki

Kto wykonał maskotkę?

Dziennikarz oznaczył profil, który zajął się stworzeniem tej nietypowej zabawki. Okazuje się, że Szydełkowa Wróżka, bo tak nazywa się twórczyni maskotki, zawodowo zajmuje się odtwarzaniem rysunków w postaci zabawek. Ponadto, każdą z nich wykonano na szydełku, a podobieństwo do oryginału zaskakuje.

Co sądzicie o maskotce z podobizną Filipa Chajzera?

źródło: Instagram Filip_chajzer, Szydelkowa_wrozka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej