Nowe prowadzące “Dzień Dobry TVN”!? Bosacka potwierdza, TVN zaprzecza, a Szelągowska i Wojciechowska się śmieją…

6 lipca 2023
Przez: : M.J

Jeden z tabloidów poinformował, że nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN mają zostać Katarzyna Bosacka, Martyna Wojciechowska oraz Dorota Szelągowska. Wszystkie trzy panie już zdążyły zabrać głos w tej sprawie i nie da się ukryć, że miały przy tym ubaw po pachy. Zrobiło się istne zamieszanie. Zobaczcie, co mają do powiedzenia.

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się o zwolnieniu aż pięciu prowadzących z Dzień Dobry TVN. Niedługo później w mediach ruszyła giełda nazwisk na wolne posady w śniadaniowym programie, a istną bombą okazała się wiadomość, którą przekazał Super Express.

ZOBACZ TAKŻE: “Dzień Dobry TVN”: Tabloid ujawnił nowych prowadzących! To trzy gorące nazwiska!

Według tabloidu nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN mają zostać-Dorota Szelągowska, Katarzyna Bosacka, a także Martyna Wojciechowska. Każdy z nich zabrała już głos w tej sprawie.

Bosacka, Szelągowska i Wojciechowska o pracy w DDTVN

Katarzyna Bosacka w rozmowie z portalem Plejada zdradziła, że faktycznie już niebawem zobaczymy ją na swoich ekranach. To samo napisała także na swoim Instagramie.

“Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę. Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki” – zdradziła w rozmowie z Plejadą.

Redaktorzy zdecydowali się zasięgnąć informacji u źródła i jak się okazało, Biuro Prasowe TVN Warner Bros. Discovery zaprzecza tym informacjom.

Do plotek odniosła się także Dorota Szelągowska w rozmowie z portalem Plotek. Jak podkreśliła, o „nowej” posadzie dowiedziała się z mediów. W jej wypadku nie ma mowy o tym, że zostanie nową gwiazdą śniadaniówki.

“Wyssane z palca, że bardziej nie można. Właśnie się dowiedziałam z waszej strony o tym. […] Mało jest w życiu rzeczy tak pewnych, jak to, że nie będę prowadzić „Dzień dobry TVN” -powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Swoje trzy grosze dorzuciła także Martyna Wojciechowska. Choć podróżniczka nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła medialnych rewelacji, to odniosła się do całej sprawy z dużą dawką humoru.

Dzień dobry… TVN? Słyszeliście już? W mediach piszą, że mam zostać jedną z osób prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Co Wy na to? Oglądalibyście? Mogłabym wreszcie zaszaleć z modnymi stylizacjami, no i w ogóle wyglądać bardziej stylowo!” – napisała na swoim Instagramie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na oficjalny komunikat stacji TVN. Zapewne już niebawem dowiemy się, kto będzie umilał nam poranki w studio Dzień Dobry TVN.

Źródło: plotek.pl / plejada.pl / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej