Mateusz Gąsiewski: [wiek, siostra, kariera, Fame MMA, Instagram]

30 marca 2021
Przez: : KS

Mateusz Gąsiewski to młody aktor i brat znanej między innymi z serialu Rodzinka.pl Wiktorii Gąsiewskiej. Już niebawem zadebiutuje w walce podczas jednej z gal Fame MMA. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Mateusz Gąsiewski: wiek

Wielu internautów szuka informacji na temat wieku młodego aktora. W sieci, udało nam się dotrzeć do informacji, że popularny Haribo urodził się 22 listopada 1996 roku. W związku z tym, w na chwilę obecną ma 24 lata. Pochodzi z Warszawy, gdzie także mieszka i pracuje nad rozwojem swojej kariery.

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Gąsiewskiej?

Mateusz Gąsiewski: siostra

Mateusz jest bratem uwielbianej przez telewidzów aktorki Wiktorii Gąsiewskiej. Dziewczyna zasłynęła między innymi z roli Agaty w serialu Rodzinka.pl. W sumie ma troje młodszego rodzeństwa. Prócz Wiktorii, siostrę Oliwię oraz brata Oskara. W social mediach często pojawia się ze starszą z sióstr, gdzie często podkreślają łączącą ich więź.

Rodzeństwo Mateusza Gąsiewskiego

Mateusz Gąsiewski: kariera

Gąsiewski na swoim koncie ma już role nie tylko w serialach, ale także filmach, reklamach, a nawet rolach dubbingowych. Telewidzowie między innymi mieli okazję oglądać go w Przystani, Na Wspólnej oraz Magdzie M. Oprócz tego, zagrał w produkcji w reżyserii Patryka Vegi pod tytułem Ciacho, a także 1920 Bitwa Warszawska. Kilka lat temu występował również w roli jurora w programie dla dzieci Mini szansa emitowanym na antenie TVP 2.

Mateusz Gąsiewski: Fame MMA

Nie da się ukryć, że gale Fame MMA cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Prawie za każdym razem liczba oglądających walki jest większa, niż poprzednio. Do grona zawodników federacji dołączył także Mateusz. Jego debiut będzie miał miejsce podczas Fame MMA 10. Przeciwnikiem Haribo będzie Amadeusz Ferrari Roślik. Gala z ich udziałem odbędzie się 15 maja 2021 roku.

Mateusz Gąsiewski: Instagram

Chłopak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @matek_haribo. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 67 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz