Połącz się z nami

Wiktoria Gąsiewska: [wiek, chłopak, filmy, programy, Instagram]

Opisy gwiazd

Wiktoria Gąsiewska: [wiek, chłopak, filmy, programy, Instagram]

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka, która może pochwalić się naprawdę dużym gronem fanów. Interesują się oni nie tylko jej karierą, ale także życiem prywatnym. Jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat?

Wiktoria Gąsiewska: wiek

Gwiazda Rodzinki.pl w tym roku będzie obchodziła swoje 21. urodziny, ponieważ urodziła się 11 marca 1999 roku. Jej brat bliźniak Mateusz także ma na swoim koncie epizodyczne role. Co ciekawe, nie ma wykształcenia aktorskiego, ale zupełnie nie przeszkadza jej to w robieniu kariery. Jako mała dziewczynka występowała w zespole Gawenda. Trzeba przyznać, że przed kamerami czuje się bardzo dobrze, zarówno na planie zdjęciowym, jak i transmisjach na żywo.

Wiktoria Gąsiewska: filmy

Na ekranie zadebiutowała już jako dziewczynka. Między innymi występowała w Na dobre i na złe, Rodzinie zastępczej, O mnie się nie martw oraz Przyjaciółkach. Jednakże to rola w Rodzince.pl dała jej największą popularność. Oprócz tego, zagrała w filmie Katyń i Jasminum. W tym roku na ekrany kin wejdzie horror zatytułowany W lesie nie zaśnie nikt, gdzie wcieli się w jedną z głównych ról.

Wiktoria Gąsiewska: programy

Telewidzowie mogą pamiętać ją także z programów telewizyjnych. Wcieliła się w jurorkę w Mini szansie, a także prowadzącą I love Violetta w Disney PL. Oprócz tego wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, gdzie zajęła dziewiąte miejsce z jej partnerem Oskarem Dziedzicem. Ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim wzięli udział w tanecznym programie Dance Dance Dance oraz The Story of My Life. Historia naszego życia.

Wiktoria Gąsiewska: chłopak

Aktorka od 2017 roku jest związana z Adamem Zdrójkowskim, z którym poznała się na planie Rodzinki.pl. Co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki na temat ich rozstania, jednakże wydaje się, że są one całkiem bezpodstawne. Para przyznaje, że w ich związku zdarzają się kłótnie, jak w każdym innym, ale w dalszym ciągu są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Wiktoria Gąsiewska: Instagram

Wiktoria prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wiktoria_gasiewska. Jej aktywność śledzi już ponad 876 tysięcy użytkowników. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia z sesji oraz projektów, w których bierze udział.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry