Mateusz ,,Tarzan’’ Leśniak: [wiek, Anna Renusz, Królowe życia, High League, Instagram]

4 lutego 2022
Przez: : KS

Mateusz Leśniak jest dużo bardziej znany jako Tarzan. Wraz ze swoją partnerką dał się poznać w uwielbianym przez telewidzów programie Królowe życia, który emitowany jest na antenie TTV. Okazuje się, że mężczyzna swoich sił próbuje również w mieszanych sportach walki. Co o nim wiemy?

Mateusz Leśniak: wiek

Niestety, w sieci na próżno szukać dokładnych informacji o życiu Tarzana, który sympatię widzów zdobył w programie Królowe życia, gdzie występuje wraz z narzeczoną Anną Renusz. Mężczyzna wyróżnia się nie tylko wysportowaną sylwetką, ale także licznymi tatuażami, które zdobią jego ciało.

Prywatnie jest wielkim pasjonatem sportów walki, a swoje treningi pokazywał nawet podczas odcinków hitowego programu TTV. Oprócz tego, prowadzi Tarzan Garage. To miejsce, w którym między innymi są przeprowadzane renowacje motocykli.

Tarzan High League
Mateusz Leśniak ,,Tarzan”

Zobacz także: Co wiemy o Konradzie Karwacie – zawodniku High League?

Tarzan: Królowe życia

Szerszej widowni Mateusz Leśniak dał się poznać właśnie w programie Królowe życia, gdzie występuje jego partnerka życiowa Anna Renusz. Widzowie szybko pokochali ich codzienne perypetie i codzienne przygody.

Para zdecydowała się nawet pójść o krok dalej i zdecydowała się na zaręczyny. Oczywiście, całym zajściem pochwalili się w sieci. Co więcej, kobieta zdradziła, że Mateuszowi zależy na ślubie. Mimo to, na chwilę obecną, nie mają jeszcze sprecyzowanych planów.

https://www.instagram.com/p/CZAdLWMMTv0/

Mateusz Leśniak: High League

Tarzan dostał ciekawą propozycję debiutu na drugiej gali High League. Wszystko dlatego, że z walki z Konrad Karwatem odpadł kontuzjowany Mariusz Sobczak – Super Mario. Warto zaznaczyć, że Leśniak na wejście do oktagonu zdecydował się w ostatniej chwili.

Okazuje się, że Tarzan ma już za sobą debiut w oktagonie. Mianowicie, zmierzył się z Filipem Ćwiekiem. Po trzech wymagających rundach, z klatki wyszedł jako zwycięzca.

https://www.instagram.com/p/CZjb8BiMAOd/

Tarzan: Instagram

Mateusz Leśniak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @_tarzan_g. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 86 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej