Mateusz: [wiek, Rolnik szuka żony 9, partnerka, Instagram]

16 września 2022
Przez: : M.J

Choć kandydatów do znalezienia miłości w programie Rolnik szuka żony 9 było wielu, nie każdy mógł zagwarantować sobie miejsce w miłosnym reality-show Telewizji Polskiej. Jednym z rolników, któremu udało się dostać do grona ścisłych kandydatów, okazał się Mateusz. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego osoby.

Mateusz: wiek

Mateusz ma 27 lat i pochodzi z województwa wielkopolskiego. Mężczyzna prowadzi 30 hektarowe gospodarstwo, w którym zamieszkuje min. 600 kóz! Mateusz jest absolwentem technikum elektronicznego, a także utalentowanym biegaczem. Pomimo tego swoją przyszłość wiąże jedynie z rolnictwem i nie wyobraża sobie innego życia.
Czas wolny poświęca rodzinie i przyjaciołom, a także nauką nowych technik jazdy na łyżwach, jazdą na rowerze i rolkach. Chętnie odwiedza również strzelnicę.
Mówi o sobie, że jest osobą odpowiedzialną, rozsądną, skłonną do kompromisów i uczuciową. Choć czasami stawiana swoim.

Mateusz: Rolnik szuka żony 9

Mateusz to jeden z rolników, który otrzymał największą ilość miłosnych listów i tym samym dołączył do grona uczestników programu Rolnik szuka żony 9. Czy w programie uda mu się znaleźć prawdziwą, drugą połówkę, z którą założy rodzinę? To okaże się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Tomasz K. z programu Rolnik szuka żony 9?

Mateusz: partnerka

Jakiej kobiety szuka? Przede wszystkim czułej, zaradnej, otwartej na rozmowę, ale i wyrozumiałej. Chciałby znaleźć partnerkę, z którą spędzi resztę życia i założy rodzinę. Nie toleruje u kobiet zbyt dużej ilości tatuaży i kolczyków, tym bardziej w nieoczywistych miejscach.

Mateusz: Instagram

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy rolnik prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Mateusz Rolnik szuka żony 9
Mateusz z programu Rolnik szuka żony 9

Źródło: Instagram programu Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej