Tomasz K.: [wiek, Rolnik szuka żony 9, partnerka, Instagram]

6 września 2022
Przez: : M.J

Tomasz to kolejny uczestnik, który zawalczy o znalezienie miłości w kolejnej edycji uwielbianego przez widzów reality-show Rolnik szuka żony 9. Sprawdźmy zatem, co wiadomo więcej na temat jego życia zawodowego i osobistego!

Tomasz K.: wiek

Tomasz ma 24 lata. Od najmłodszych lat pokochał życie na gospodarstwie. Po skończeniu szkoły średniej wyjechał na studia do Warszawy. Czas szybko zweryfikował i pokazał rolnikowi, że życie w mieście nie jest dla niego. Wraz z rodzicami i bratem prowadzi 56-hektarowe gospodarstwo, które specjalizujące się w produkcji roślinnej w tym m.in.: pszenicy, jęczmienia, maku oraz konopi siewnych.

W wolnym czasie uprawia sport oraz sięga po książki rozwojowe. Dodatkowo chętnie korzysta ze strzelnicy i interesuje się militariami.
Sam o sobie mówi, że jego największym atutem jest umiejętność radzenia sobie w trudnych, kryzysowych sytuacjach. Dużo czasu poświęca rodzinie i przyjaciołom, którzy stanowią ważne miejsce w jego sercu i życiu.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Klaudia z programu Rolnik szuka żony 9?

Tomasz K.: Rolnik szuka żony 9

Tomasz K. to kolejny z uczestników nowej edycji programu Rolnik szuka żony 9, który zawalczy o miłość. Jego ostatnia poważna relacja zakończyła się w 2018 roku. W programie pragnie poznać kobietę, z która jednocześnie stworzy wspólne uczucie, ale również w dalszym ciągu będzie mógł rozwijać siebie oraz spełniać swoje marzenia i pasje – tak jak jego wybranka. Chciałby, aby jego potencjalna kandydatka na żonę zamieszkała w jego rodzinnej miejscowości, w której mógłby dbać o gospodarstwo i rodzinną firmę. Marzy również o dzieciach, które stworzą ciepły rodzinny dom.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9: Manowska zachwyca się nowym uczestnikiem: ”Rozbił bank

Tomasz K: partnerka

Tomasz otwarcie mówi, że lubi, kiedy kobieta ma długie włosy i czarujący uśmiech. Chciałby, by tak jak on sam, kochała aktywność fizyczną i dbała o swoją kondycję.

Uczestnicy programu Rolnik szuka żony 9
Tomasz K. z Rolnik szuka żony 9

Tomasz K.: Instagram

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy rolnik Tomasz posiada swój profil w social mediach.

Źródło: Instagram programu Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej