Połącz się z nami

Mateusz z Fit Lovers tłumaczy się po WYPADKU! Wydał OŚWIADCZENIE!

News

Mateusz z Fit Lovers tłumaczy się po WYPADKU! Wydał OŚWIADCZENIE!

Mateusz Janusz z Fit Lovers na pewno na długo zapamięta wizytę w Łodzi. YouTuber jak to ma w swoim zwyczaju, zrobił na scenie salto, jednak tym razem niefortunnie wpadł na kobietę siedzącą na widowni. W internecie zawrzało, a on po kilku dniach w końcu odniósł się do całej sprawy i na swoim profilu w mediach społecznościowych przekazał wszystkie fakty z tego zdarzenia! Zobaczcie!

W miniony weekend Pamela i Mateusz ze znanego duetu Fit Lovers, byli jednymi z wielu gwiazd podczas festiwalu „See Bloggers 2019”. Podczas uroczystej gali wręczyli nagrodę Ani Lewandowskiej, a o wszystkim dokładnie pisaliśmy TUTAJ!

YouTuber na wielu galach i eventach wykonywał swoje słynne salto i jak do tej pory zawsze mu się to udawało. Jednak nie tym razem! Akrobacja mu nie wyszła, a do tego wpadł na siedzącą pod sceną kobietę. Jak do tego incydentu odniósł się Mateusz? Zobaczcie!

Zaraz po gali w swoich social mediach znana fit para opublikowała post:

„Na szczęście nikomu nic się nie stało. Shit happens…”– napisali.

Jednak parę dni później w całą sytuację wtrącił się trener Qczaj, który przedstawił swoją wersję wydarzeń. Poinformował on za pomocą Instagrama, że kobieta z publiczności, na którą spadł Mateusz, doznała w wyniku wypadku kontuzji kręgosłupa.

„Nie dowiecie się tego z portali plotkarskich, ponieważ mama nie ma takiej siły przebicia. Ale ja powiem za nią: ta pani ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym!”– napisał Qczaj na swoim profilu.

W dalszej części swojej wypowiedzi trener wyznał, że nikt nie skontaktował się z kobietą, by dowiedzieć się jak się czuje. I to właśnie było powodem, że w całej sprawie głos zabrał Mateusz z Fit Lovers i w obszernym oświadczeniu w mediach społecznościowych wytłumaczył się jeszcze raz z całego zajścia. Wszystko wskazuje na to, że nie chowa on głowy w piasek i bierze pełną odpowiedzialność za ten niefortunny wypadek!

Słuchając jego relacji na żywo w social mediach, można było naprawdę odnieść wrażenie, że cała sytuacja z saltem nieco go przerosła, a on nigdy nie podejrzewał, że swoimi wygłupami może zrobić krzywdę komuś innemu! Zobaczcie, co napisał!

Źródło:
https://www.instagram.com/fit.lovers/

My mamy nadzieję, że poszkodowana szybko wróci do pełni sił, a Mateusz tak jak napisał, weźmie odpowiedzialność za swoje zachowanie. Tym bardziej że jak podaje portal „Plejada.pl” byli oni świadkami całego zajścia i oskarżenia wystosowane w stronę Mateusza są nieadekwatne do całej sytuacji. Jak pisze portal:

„Byliśmy świadkami tej sytuacji podczas gali #Hasztagi na See Bloggers 2019 i YouTuber natychmiast okazał skruchę względem kobiety. Co więcej, wraz z nią opuścił salę, aby sprawdzić, czy coś się jej stało. Zaskakujące wydaje się więc oskarżenie, że jej nie pomógł, ponieważ ona sama poinformowała zgromadzona publiczność, że czuje się dobrze i nic się nie stało”.

Jesteście ciekawi jak potoczy się cała sprawa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry