Mateusz z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, partnerka, Instagram]

2 października 2023
Przez: : W.M.

Mateusz to jeden z trzech kandydatów, których zaprosiła na swoje gospodarstwo Agnieszka z 10 edycji Rolnik szuka żony. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień? Czy uczestnik zdobędzie serce pięknej rolniczki?

Mateusz z Rolnik szuka żony: wiek

Mateusz ma 34 lata i mieszka w jednym z miasteczek w województwie warmińsko-mazurskim. Z zawodu jest nauczycielem wychowania fizycznego, a dodatkowo prowadzi treningi piłki nożnej dla przedszkolaków. Mateusz w sezonie zimowym pracuje również jako instruktor narciarstwa. 34-latek uwielbia aktywność fizyczną, a wolnym czasie lubi pływać, podróżować pociągiem i czytać dobre książki.

Uczestnik Rolnik szuka żony ma 6-letnią córkę. Mimo iż nie mieszkają razem, mają świetny kontakt.

Mateusz z Rolnik szuka żony: partnerka

Mateusz podobnie jak inni kandydaci, zdecydował się napisać list do Agnieszki, po tym, jak zobaczył jej wizytówkę w telewizji. Mężczyzna nie narzeka na brak obowiązków, ale mimo że jego grafik jest napięty, zawsze potrafi znaleźć czas dla drugiej osoby.

Mateusz nie ukrywa, że czeka na wielką miłość. Jakie cechy ceni u kobiety? Przede wszystkim szuka partnerki wrażliwej, empatycznej, wyrozumiałej i opiekuńczej, z którą mógłby dzielić swoje radości i smutki.

Rolnik szuka żony 10

Niedawno rozpoczęła się emisja najnowszej edycji programu Rolnik szuka żony. W 10 sezonie widzowie mają okazję śledzić losy pięciorga bohaterów, którzy dotychczas nie mieli dużo szczęścia w miłości i chcą ją odnaleźć, a wśród nich są Agnieszka, Anna, Darek, Artur oraz Waldemar.

Jeden z kandydatów Agnieszki to właśnie Mateusz. Oprócz niego, rolniczka zaprosiła na swoje gospodarstwo również Irka i Jana. Czy wśród swoich kandydatów rolniczka odnajdzie drugą połówkę? Tego dowiemy się, śledząc kolejne odcinki programu Rolnik szuka żony.

Zobacz także: Kim jest Irek z Rolnik szuka żony?

Mateusz z Rolnik szuka żony: Instagram

Mateusz z Rolnik szuka żony prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą jego konto pod nazwą @mateusz_pery_kolakowski.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej