Matka Gerarda Pique zaatakowała Shakirę! Nagranie wyciekło do sieci! [WIDEO]

24 stycznia 2023
Przez: : M.J

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique nadal budzi ogromne emocje, a w mediach co chwilę na jaw wychodzą nowe szczegóły odnośnie ich związku. Teraz do sieci wyciekło nagranie, na którym wyraźnie widać, jak Shakira była traktowana przez swoją teściową. Wiele wskazuje na to, że nigdy nie pałały do siebie sympatią.

Rozstanie Shakiry i Pique

Od kilku miesięcy rozstanie Gerarda Pique i Shakiry rozgrzewa media do czerwoności. Z biegiem czasu wyszło na jaw, że były piłkarz FC Barcelony porzucił kolumbijską piosenkarkę oraz matkę dwójki swoich synów dla młodszej kobiety, która z nim pracowała.

ZOBACZ TAKŻE: Shakira zarobiła MILIONY na rozstaniu z Pique! Te kwoty zwalą was z nóg!

Następnie atmosferę wokół ich rozstania podgrzał utwór Shakiry, w którym nie szczędziła gorzkich słów w stronę niewiernego sportowca. Śpiewała w nim m.in. o tym, że “zamienił Ferrari na Twingo”, czy “Rolexa na Casio”. W utworze Kolumbijka nie zapomniała także wbić szpili matce piłkarza, śpiewając, że “zostawił jej teściową jako sąsiadkę”. Media donosiły także, o “występkach” Shakiry, którymi miała wbijać szpilę Montserrat Bernabeu, stawiając manekin w stroju wiedźmy skierowany w stronę jej posiadłości. Mówiono także, że miała puszczać na cały regulator swój najnowszy utwór.

Wiele wskazuje na to, że rodzicielka Gerarda Pique nigdy nie pałała zbytnią sympatią do swojej synowej. Najnowsze nagranie, które wyciekło do sieci jest tego najlepszym przykładem.

Shakira zaatakowana przez matkę Gerarda Pique

Jak donoszą media nagranie, na którym matka piłkarza łapie za twarz Shakirę powstało, kiedy jej syn odbierał jedną z nagród. Teściowej nie spodobała się stylizacja piosenkarki. Na filmiku widać, że artystka na tę okazję wybrała wyciętą kreację, pod którą zabrakło bielizny. Najwyraźniej jej outfit nie przypadł do gustu piłkarzowi oraz jego mamie. Montserrat postanowiła wprost dać jej to do zrozumienia, najpierw ją upominając, a następnie każąc zapewne narzucić na siebie marynarkę.

Fani, którzy od samego początku wspierają Shakirą, są w szoku po publikacji powyższego nagrania. Wielu z nich solidaryzuje się z piosenkarką. W mediach już krążą pogłoski, że rozstanie to tylko kropla w morzu problemów, jakie na co dzień miała Kolumbijka, będąc w związku z hiszpańskim piłkarzem.

Źródło: Instagram / Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej