Połącz się z nami

Maurycy Sas-Uhrynowski [wiek, YouTube, dziewczyna, Hotel Paradise, Instagram]

Maurycy Sas-Uhrynowski

Opisy gwiazd

Maurycy Sas-Uhrynowski [wiek, YouTube, dziewczyna, Hotel Paradise, Instagram]

Maurycy Sas-Uhrynowski to kolejny uczestnik popularnego reality-show stacji TVN7. Zobaczcie, co wiadomo o nowym mieszkańcu „Hotel Paradise 3”.

Maurycy Sas-Uhrynowski: wiek

Z informacji znalezionych w sieci wynika, że Maurycy urodził się w 1997 roku i aktualnie mieszka w Warszawie. Na co dzień zajmuje się aktorstwem oraz modelingiem. Występował w popularnych serialach takich jak „Na wspólnej”, „M jak miłość” czy „Ojciec Mateusz”, a także wielu reklamach. Jego wielką pasją jest sport także ekstremalny oraz podróże. 24-latek odwiedził prawie 50 krajów na całym świecie. W 2019 roku brał udział w Konkursie Mister Polski.

Zobacz także: Kiedy finał Mister Polski 2020?

Nowy uczestnik „Hotel Paradise” jest miłośnikiem zdrowego stylu życia, dietetyki, kosmosu i rozwoju osobistego. Maurycego pasjonują również nietypowe tematy jakimi są kryptowaluty, sztuczna inteligencja oraz biohacking.

Maurycy Sas-Uhrynowski: YouTube

Udział Maurycego w popularnym programie rozrywkowym nie jest jego debiutem przed kamerami. Od kilku lat Sas-Uhrynowski jest jednym z najbardziej znanych Youtuberów. Wspólnie z Jasperem Sołtysiewiczem stworzył Projekt 20, który jest serią 20-stu filmów. W każdym z nich pokazują, jak przez 20 dni wychodzą poza strefy komfortu.

Maurycy Sas-Uhrynowski: dziewczyna

Czy w „Hotelu Paradise” Maurycy poza kobietę, z którą stworzy prawdziwy i trwały związek oparty na zaufaniu oraz miłości? O tym widzowie przekonają się dopiero po zakończeniu emisji sezonu z jego udziałem.

Maurycy Sas-Uhrynowski: Hotel Paradise

Maurycy dołączył do pozostałych uczestników „Hotel Paradise” już w trakcie ich pobytu w rajskim hotelu. Nowy uczestnik z ukrycia przyglądał i przysłuchiwał się ich rozmowom. Na podstawie swoich wniosków połączył mieszkańców hotelu w nowe pary, a także wybrał dla siebie nową partnerkę, tym samym sprawiając, że inny uczestnik programu został nowym singlem.

Maurycy Sas-Uhrynowski
Maurycy Sas-Uhrynowski nowy uczestnik „Hotel Paradise”

Maurycy Sas-Uhrynowicz: Instagram

24-latek aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który na Instagramie znaleźć można pod nazwą @maurycysas. Na chwilę obecną jego aktywność w sieci śledzi niespełna 14 tys. obserwatorów, ale nie podlega wątpliwościom, że udział Maurycego w reality-show spowoduje, że liczna ta gwałtownie wzrośnie.

źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry