“Polsat SuperHit Festiwal 2022”: Marcelina Zawadzka pozuje z nowym ukochanym! Miłość kwitnie?

21 maja 2022
Przez: : J.J

Marcelina Zawadzka podczas festiwalu SuperHit w Sopocie zaprezentowała na ściance swojego nowego partnera. To pierwsze oficjalne wyjście z nowym ukochanym, nic więc dziwnego, że paparazzi nie odstępowali parze na krok. Zobaczcie, jak prezentowali się w ten wyjątkowy wieczór.

Życie uczuciowe Zawadzkiej

Do tej pory Marcelina Zawadzka nie miała szczęścia w miłości. Choć na swoim koncie ma kilka związków, w tym także bardzo medialnych, każdy z nich zakończył się niepowodzeniem. Modelka związana była z m.in. z: Mikołajem Roznerskim, Rafałem Jonkiszem oraz Leonardo Marquesem.

Prezenterka telewizyjna pewien czas temu na swojej drodze spotkała nowego mężczyznę. Max Gloeckner to niemiecki biznesmen. Choć media donosiły o nowym związku Zawadzkiej, a na profilu modelki mogliśmy oglądać zdjęcia w towarzystwie nowego ukochanego, do tej pory Marcelina nie bywała z ukochanym na ściankach.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka szczerze o byłych związkach!

Zawadzka pokazała partnera

Marcelina Zawadzka jest jedną z prowadzących Polsat SuperHit Festiwal 2022. Tuż po przyjeździe ze słonecznego Dubaju modelka wyruszyła do Sopotu, gdzie pierwszy raz oficjalnie wystąpiła u boku swojego nowego partnera. Marcelina i Max chętnie pozowali na ściance w błysku fleszy fotoreporterów.

Max Gloeckner i Marcelina Zawadzka
scena z: Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marcelina zdecydowała się na stylizację z pazurem. Modelka wybrała różową sukienkę mini z czerwonymi makami, do której dobrała czarną, skórzaną ramoneskę oraz kowbojki. Jej partner postawił na czarną marynarkę i spodnie, którym przeciwstawił białe sportowe buty i t-shirt.

SuperHit Festiwal 2022
scena z: Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jak oceniacie ich parę?

Źródło: Instagram Marceliny Zawadzkiej, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej