Max Hodges: [wiek, kariera, Doda, Instagram]

28 października 2021
Przez: : KS

Max Hodges to prawdziwy przystojniak, który coraz częściej pojawia się w towarzystwie Dody, a więc jednej z najbardziej interesujących artystek w Polsce. W sieci już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że łączy ich zdecydowanie coś więcej, niż przyjaźń. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Max Hodges: wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma Max, który już od jakiegoś czasu pojawia się w social mediach Doroty Rabczewskiej. Okazuje się, że w sieci można dotrzeć do informacji, że mężczyzna urodził się 4 lutego 1981 roku. W związku z tym, wszystko wskazywałoby na to, że ma 40 lat.

Wiadomo, że przystojny brunet pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a konkretnie Santa Cruz, choć coraz częściej można spotkać go w Polsce. Nie da się ukryć, że jego wygląd może robić naprawdę ogromne wrażenie.

Zobacz także: Co wiemy o Dodzie?

Max Hodges: kariera

Co ciekawe, Hodges ma za sobą całkiem interesującą karierę medialną. Mianowicie, niegdyś pracował w jednym z najpopularniejszych serwisów plotkarskich na świecie. To właśnie kariera w TMZ przyniosła mu rozpoznawalność. Co więcej, długowłosy przystojniak pracował również jako aktor dubbingowy.

Oprócz tego, jakiś czas temu wziął udział w programie randkowym. Jednakże, nie udało mu się znaleźć tam miłości. Sam przyznał, że relacja z jedną uczestniczek była mu potrzebna jedynie do tego, aby uzyskać rozgłos.

Max Hodges Doda
Doda i Max

Max Hodges: Doda

Jak wiadomo, ostatnimi czasy Doda przechodzi trudny okres. Jej małżeństwo z Emilem Stępniem zakończyło się skandalem. Jednakże, fani wokalistki już od jakiegoś czasu podejrzewają ją o romans z Maxem. Co więcej, artystka przedstawiła go nawet swoim rodzicom.

Ponadto, niedawno w sieci pojawiło się nagranie z zaręczyn Dody i Maxa. Mimo, że miało ono charakter bardziej żartobliwy, niewątpliwie, razem prezentują się naprawdę pięknie.

View this post on Instagram

A post shared by Max Hodges (@cruelhandmax)

Max Hodges: Instagram

Przyjaciel Dody prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ruelhandmax. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 9,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej