Max Miszczyk: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

27 października 2023
Przez: : K.M.

Max Miszczyk to kolejny uczestnik, którego będziemy mogli podziwiać w odcinkach na żywo w programie The Voice of Poland 14. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Max Miszczyk: wiek

W życiu Maxa od zawsze była muzyka, a jego przygoda rozpoczęła się już w wieku 5 lat. Jego tata – organista uczył go śpiewu oraz gry na organach. Ponadto, gra również na saksofonie, perkusji, skrzypcach, gitarze basowej i fortepianie. Max obecnie studiuje na wydziale jazzu na Akademii Muzycznej w Krakowie.

Max Miszczyk: kariera

Podczas Przesłuchań w ciemno Max wykonał utwór Creepin z repertuaru Matro Boomin, The Weeknd & 21 Savage. Miszczyk zrobił ogromne wrażenie na jurorach i wszyscy odwrócili swoje fotele. Ostatecznie trafił on do drużyny Justyny Steczkowskiej. Kolejny etap – Bitwy nie był łatwy. Max zmierzył się z Aleksem Szczepanikiem w piosence Memories Maroon 5. Decyzją trenerki do kolejnego etapu przeszedł Max. Podczas Nokautów wykonał on piosenkę Johna Legend All of Me i awansował do finału.

Max Miszczyk: The Voice of Poland 14

Program rozrywkowy The Voice of Poland należy do jednego z najchętniej oglądanych w naszym kraju. Celem show jest wyłonienie najlepszego głosu w Polsce. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 50 000 złotych oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska. W roli trenerów w najnowszej edycji zobaczymy Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona oraz Lanberry. Odcinki emitowane są na antenie TVP2 co sobotę o godzinie 20:00.

Zobacz także: Dominika Krassowska – szczegółowe informacje na temat finalistki w 14. edycji The Voice of Poland

Max Miszczyk: Instagram

Max uwielbia korzystać z mediów społecznościowych. Regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie znajdziemy go pod nazwą @maxmiszczyk. Ilość jego followersów wynosi obecnie 1627, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej