Połącz się z nami

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zabrał głos po kontrowersyjnym wpisie! Polały się łzy…

Agnieszka Kaczorowska z mężem.

Z życia gwiazd

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zabrał głos po kontrowersyjnym wpisie! Polały się łzy…

Po ostatniej burzy, która rozpętała się w mediach społecznościowych po wpisie pt. „moda na brzydotę”, głos zabrał mąż Agnieszki Kaczorowskiej. Maciej Pela zaznaczył, że zawsze będzie stał po stronie swojej żony i jak się okazuje, swoim wyznaniem wzruszył Agnieszkę do łez.

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska

Można śmiało powiedzieć, że Agnieszka i Maciej stworzyli rodzinę, jak z obrazka. Para poznała się w 2017 roku, a rok później 7 września powiedzieli sobie sakramentalne „tak„. Ślub odbył się w gronie najbliższej rodziny we Włoszech. Na Instagramie Agnieszki znajdziemy mnóstwo zdjęć z Toskanii, gdzie poślubiła swojego ukochanego.
26 lipca 2019 roku na świecie pojawiła się pierwsza pociecha pary-córka Emilka. Już niebawem do ich rodziny dołączy kolejny członek. Aga i Maciej aktualnie oczekują przyjścia na świat drugiej córki, która będzie nazywała się Gabrysia.

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej

Tancerka na pewno nie spodziewała się, że swoimi przemyśleniami wywoła taką aferę w sieci. Jej wpis pt. „Moda na brzydotę” odbił się szerokim echem w mediach. Mnóstwo znanych osób wyraziło dosadnie swoje zdanie na ten temat.

Zobacz także: Gwiazdy komentują wpis Agnieszki Kaczorowskiej.

Choć Aga przeprosiła osoby, które uraziła swoim wpisem, to zapewne ciężko było jej czytać wszystkie komentarze, które pojawiają się w sieci. Niemniej jednak zawsze może liczyć na wsparcie swojego męża, który poniższym wpisem tylko udowodnił, że zawsze będzie stał za swoją rodziną murem.

Maciej Pela stanął w obronie Agnieszki Kaczorowskiej

Maciej na swoim profilu w mediach społecznościowych zabrał głos po długim czasie. Opublikował zdjęcie z Agą i Emilką, a swój wpis zaczął:

„Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem. To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia”.

Kolejno jasno podkreślił, że to rodzina jest w jego życiu najważniejsza i nie ważne co będzie się działo on zawsze będzie stał za swoimi dziewczynami murem.

„3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżka pielęgnując w sobie największą z wartości – rodzinę. Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza @agakaczor . I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko-kochanie jestem!”

Na zakończenie dodał:

„Skarbie! Dziękuję Ci za każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to jak dbasz o nowe życie, które nosisz pod swoim sercem. „

Najwyraźniej wyznanie Macieja wzruszyło Agnieszkę do łez, bo jej wpis pod postem męża nie zostawia wątpliwości:

„Ktoś tu mnie chce porządnie wzruszyć…😌😌😌 Udało Ci się @maciek.pela 🥲 ❤️❤️❤️”

Aga od zawsze może liczyć na wsparcie swojego partnera. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć, aby w spokoju oczekiwali przyjścia na świat swojej kolejnej pociechy.

Źródło: Instagram Maciej Pela

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry