Połącz się z nami

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zamieścił wzruszający wpis po narodzinach córki! „Moja żona to bohaterka!”

News

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zamieścił wzruszający wpis po narodzinach córki! „Moja żona to bohaterka!”

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Maciejem Pelą 26 lipca przywitali na świecie swoją długo wyczekiwaną córeczkę. Ukochany tancerki na swoim Instagramie opublikował wzruszający wpis i pokazał przepiękne zdjęcie zaraz po narodzinach! Zobaczcie!

View this post on Instagram

#happiness ?

A post shared by Maciek Pela (@maciek.pela) on

Agnieszka Kaczorowska 26 lipca została po raz pierwszy mamą. Wszystkich swoich fanów poinformowała o tym, za pomocą mediów społecznościowych publikując dwa dni po porodzie urocze zdjęcia. Chociaż tancerka nie zdradziła jeszcze, jak da na imię swojej córeczce to widać, że młodzi rodzice są naprawdę szczęśliwi.

O narodzinach małego Pelątka (tak nazywali jeszcze nie narodzoną córeczkę Agnieszka i Maciej) pisaliśmy TUTAJ!

Nie długo po tym, jak na jej Instagramie pojawiła się informacja, że na świecie jest już z nimi córeczka, zaraz w jej ślady poszedł Maciej Pela, który pokazał urocze zdjęcie ze szpitala, a pod nim znalazł się wzruszający wpis, po którym można zauważyć, że narodziny córeczki były dla mężczyzny wielki przeżyciem!

Mąż Agnieszki nie ukrywa swojego ogromnego szczęścia i jest w 100% gotowy do nowej roli! W poście skierował urocze słowa w stronę swojej małżonki, którą nazwał bohaterką i wyznał jej miłość.

„Moja żona to bohaterka! kocham i dziękuję! ❤️”– zaczął swój wpis mężczyzna.

Po dwóch dniach od narodzin mężczyzna poinformował również, jak się miewa ich nowo narodzona córeczka. Dla rodziców pierwsze dni z maluchem na pewno są ciężkie, ale jak czytamy w komentarzu, Maciej i Agnieszka są szczęśliwi pomimo zmęczenia i braku snu!

„Stan na 28.07 – liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość!”– dodał na zakończenie.

Wszystko wskazuje na to, że poporodową sesję wykonała profesjonalna fotografka, którą zarówno Maciej, jak i Agnieszka oznaczyli pod zdjęciami.

Szczęśliwi rodzice dostali mnóstwo gratulacji od internautów, ale nie zabrakło również wpisów od gwiazd. Młodym rodzicom pogratulowali między innymi Piotr Rubik, Cleo, Rafał Maślak, Sławomir wraz z małżonką oraz Maciej Musiał!

Musimy przyznać, że post Macieja jest naprawdę uroczy, a my jeszcze raz ponownie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i czekamy na sesję zdjęciową już po opuszczeniu szpitala!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry