Metamorfoza Ignasia i Mani z „Na Wspólnej”. Nie uwierzycie, jak teraz wyglądają…[ZDJĘCIA]

25 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Na Wspólnej to serial obyczajowy, uwielbiany przez wielu Polaków. Na naszych szklanych ekranach gości już od kilkunastu lat. Wierni widzowie pamiętają zapewne, że dzieci Mania i Ignaś grają w serialu, od kiedy byli malutkimi dziećmi. Jak prezentują się obecnie? Przekonajcie się!

Na Wspólnej

Na Wspólnej to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVN od 27 stycznia 2003 roku, co oznacza, że gości już na naszych ekranach od długich, 18 lat. Fabuła serialu przypomina życie każdego z nas. Bohaterzy borykają się z codziennością i problemami, które przytrafiają się nam w normalnym życiu. Wszyscy fani, którzy od lat śledzą losy mieszkańców Na Wspólnej zżyli się z bohaterami i z wielkim zaciekawieniem oglądają ich kolejne przygody. Jedno jest pewne – serial ten, jest jednym z ulubionych wśród ogromnej części Polaków.

Zuza i Bartek Kaszuba

Choć obsada serialu zmienia się, w Na Wspólnej widzimy wiele „stałych” twarzy. Są nimi również dzieci – Ignaś i Mania, którzy na plan zdjęciowy trafili, jako małe dzieci. Mało kto wie również, że są oni rodzeństwem.

Serialowa Mania

Mania to tak naprawdę Zuzia Kaszuba. Pierwszy raz pojawiła się na planie zdjęciowym Na Wspólnej mając zaledwie 6 tygodni. Dziś serialowa Mania, córka Żanety i Grzegorza ma 15 lat i wyrosła na piękną, młodą kobietę. Zobaczcie, jak zmieniła się na przestrzeni lat.

Serialowy Ignaś

Jej brat – Bartek Kaszuba jest synem Kingi i Michała, czyli serialowym Ignasiem, który trafił na plan zdjęciowy serialu Na Wspólnej mając zaledwie trzy miesiące. Chłopiec bardzo wydoroślał, od kiedy zobaczyliśmy go pierwszy raz na szklanym ekranie.

Pamiętacie Ignasia i Manię z początków ich przygody w Na Wspólnej?

Zobacz także: Serialowy Maks odchodzi z serialu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz