Połącz się z nami

Metamorfoza Karoliny Gilon robi wrażenie. Zobaczcie sami!

Moda i uroda

Metamorfoza Karoliny Gilon robi wrażenie. Zobaczcie sami!

Modelka, która od kilku tygodni izoluje się z obawy przed szalejącym koronawirsuem, zdecydowała się zaszaleć! Metamorfoza Karoliny Gilon robi wrażenie!

Karolina postanowiła przeprowadzić na sobie domową metamorfozę. Zobaczcie sami!

Program „Top Model” wypromował już wiele znanych osób, które robią ogromną karierę w polskim show-biznesie. W ostatniej edycji programu widzowie poznali Klaudię El Dursi, która momentalnie stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce i kilka miesięcy później została nawet prowadzącą nowe reality-show stacji TVN7 „Hotel Paradise”.

Karolina Gilon od lat również szturmem pobija polskie media. Chociaż jak w przypadku Klaudii el Dursi, ona również nie wygrała programu „Top Model”, zdecydowanie dała się zapamiętać widzom. Krótko po udziale w show zaczęła pracę w telewizji jako prowadząca program „Druga twarz”. Przez kilka lat Karolina związana była ze stacją TVN, ale kilka miesięcy temu postanowiła rozpocząć współpracę z Polsatem. Widzowie tej stacji mogli oglądać ją jako jedną ze współprowadzących podczas ostatniego Koncertu Sylwestrowego. Gilon była również gospodynią reality-show „Love Island. Wyspa Miłości”.

Metamorfoza Karoliny Gilon robi wrażenie

Sytuacja w kraju spowodowana przez koronawirusa sprawiała, że wielu z nas pozostało w swoich domach, aby chronić się przez możliwym zakażeniem. Karolina jak wiele innych gwiazd również pozostała w domu. Modelka pozostaje jednak w kontakcie ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Na Instagramie Karoliny pojawia się wiele zdjęć oraz relacji, na których pokazuje, jak spędza swój czas.

Jeden z ostatnich postów, który znalazł się na profilu Gilon, pokazuje efekty jej domowej metamorfozy. Prezenterka postanowiła odrobinę zaszaleć i mimo że wcale nigdy nie wychodziła, postawiła na zmiany w wyglądzie, które miały na celu poprawę nastroju!

„A dziś przez to, ze za oknem tak szaro postanowiłam zrobić sobie mała metamorfozę 💁🏽‍♀‍ make up.. ubrania.. fryzura.. od razu inny człowiek 🙂 zachęcam Was do takiej zabawy… dużo przy tym fanu. A dla nas kobiet to coś na poprawę nastroju 😉 zapraszam Was tez na instastories, bo wrzuciłam filmik 😉 a tu wrzucam przed i po 🙆🏼‍♀‍ kiss”

karolina gilon

A jak Wam podoba się metamorfoza Karoliny Gilon?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry