Połącz się z nami

Metamorfoza „Królowej Życia” Moniki! Kiedyś ważyła więcej!

Moda i uroda

Metamorfoza „Królowej Życia” Moniki! Kiedyś ważyła więcej!

Monika Chwajoł to uczestniczka kontrowersyjnego programu „Królowe Życia”. Zobaczcie jaką metamorfozę przeszła na przestrzeni 6 lat!

„Królowe Życia” to program, który skupia w sobie bardzo barwnych i oryginalnych uczestników. Ukazuje losy ludzi, którzy osiągnęli w swoim życiu sukces, dzięki czemu teraz mogą pozwolić sobie na bogate i luksusowe życie według swoich wymagań.
Program wzbudza wiele kontrowersji. Jedni pokochali uczestników i z uporem śledzą ich ciekawe życie. Inni natomiast krytykują zachowania i podejście do życia. „Królowe Życia” nie przejmują się jednak opinią publiczną. Cały czas brną do przodu by przeżyć swe życie, tak jak sobie wymarzyły.

Metamorfoza „Królowej Życia” Moniki!

Niedawno pisaliśmy Wam, jaką metamorfozę przeszły „Królowe Życie”. Przeczytać o tym możecie TUTAJ. Do stałego składu bez wątpienia dołączyć może nowa bohaterka programu, piękna Monika Chwajoł!

Monika to nowa „Królowa Życia”, która od zeszłego sezonu postanowiła pokazać społeczeństwu swoje idealne życie.

W reality -show dzięki stacji TTV mogliśmy poznać jej męża Jacka oraz dwie córeczki – 11-letnią Nicole oraz 8-letnią Michelle.

Jak wyglądała gwiazda jeszcze kilka lat temu?

Fani Moniki mieli możliwość zobaczyć, jak kobieta prezentowała się zanim stała się bogata i sławna. Na swoim profilu na Instagramie dodała kolaż dwóch fotografii, po lewej zdjęcie ukazuje Monikę sprzed 6 lat, po prawej obecny wygląd:

„Metamorfoza ?????? Och totalna ??????. Tak kochani na zdjęciu po lewej to ja w 2013 roku. Co się zmieniło ???? Dużo !!! Po pierwsze waga!!!!! Schudłam 13 kilo, po drugie ?????? Zoperowałam nos, to zmieniło moja twarz i rysy z buzi. 🙂 Zmieniłam kolor włosów :)))) chodź ciężko było się rozstać z platyną???która według mnie teraz była okropna. Powiększone delikatnie usta, inny makijaż oczu i twarzy oraz rzęsy :))))) to wszystko spowodowało, że wyglądam troszkę ???inaczej. Ale Kochani serduszko ♥️♥️♥️♥️♥️, charakter i poczucie humoru mam to samo. Tutaj nic się nie zmieniło ???. Zdjęcie pokazuje na wasza prośbę ???. Mo i Kochani jestem starsza o 6 lat :))).”

Monika, co bardzo spodobało się fanom, potwierdziła bez obawy, że skorzystała z pomocy medycyny estetycznej. Jednak zrobiła to w bardzo umiarkowany sposób. Fani rozpływaj się nad metamorfozą królowej komplementując jej zmieniony w dobrą stronę wygląd!

Jesteśmy pod wrażeniem metamorfozy Moniki. A Wy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry